Piektdiena, 19. Aprīlis, 2024
Vēsma, Fanija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Nedaudz par labākajām lauku tūrisma vietām

piektdiena, 23. oktobris (2009)   

Šeit ir daži lieliski galamērķi ceļošanai tiem, kuri ir noguruši no pilsētas drūzmas un labprāt izbaudītu lauku tūrisma piedāvājumus. Apskatīt lieliskos dabas skatus un iepazīties ar citu tautu kultūras mantojumiem.

 

Kipra: Trodosa 

Trodosa

 

Trodosā tiek lieliski apvietoti tūrisms un dabas aizsargāšana. Trodosā netrūkst izklaides iespēju, ir iespējams doties pastaigā vai dažu dienu pārgājienā pa neskartajiem mežiem, var doties velosipēda izbraucienā, pa velosipēdistu taciņām, ir iespēja piedalīties vietējos kultūras festivālos, nogaršot tradicionālo virtuvi, vai apskatīt ievērojamās vietas, kas iekļautas pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Lai apskatītu lielāku teritoriju, ir iespēja doties džipu braucienā. Braucot paveras daudzi skaisti skati uz kalniem. Pirms vairākiem gadiem, gandrīz uz katra kalna tika audzētas vīnogas, no kurām ražoja vietējo vīnu.

 

Austrija: Pīlahtāle 

Plahtle

 

Pīlahtāle ir ieleja, ko iekļauj Alpu kalnu grēdas. Tās kultūra ir ļoti savdabīga un pateicoties labvēlīgajiem dabas apstākļiem katrs dabas skats, kas ir iemūžināts fotoattēlos, izskatās kā ņemts no bilžu grāmatas. Atšķirīgs dzīvesstils, amatniecība un garšīgo ēdienu klāsts padara šo vietu, par lielisku ceļošanas galamērķi. Tradicionālais apģērbs sievietēm ir dirndls, apģērba nosaukums ir aizgūts no ķiršiem līdzīgā kizila krūma.

 

Ungārija: Ersēga

 

Ersga

 

Ersēga apgabals atrodas Ungārijas rietumos. Gadsimtiem koptās reģiona tradīcijas un paražas nespēs atstāt vienaldzīgu nevienu tūristu. Šeit ir īpašs dabas skaistums, kas ietver sevī gan kalnus un ielejas, gan purvus un upes, gan lapu un skuju kokus. Tradicionālā amatniecība, zemnieku saimniecību produkcija ir lietas, ar ko sevišķi lepojas vietējie iedzīvotāji.

 

Malta: Nadura 

 

Naduras daba

Nadura ir svaigo un sulīgo augļu dzimtene. Tādi augļi kā plūmes, bumbieri, āboli, persiki, apelsīni un melones, ko ievāc Naduras laukos un dārzos, ir nopērkami visā Maltā. Nadura var lepoties arī ar bagātīgu kultūras mantojumu, protams, tūristiem ir lieliskas iespējas, kaut uz brīdi sajusties kā vietējiem iedzīvotājiem, piedaloties tradicionālajos svētkos un festivālos.

 

Grieķija: Florina 

 

 

Florina

 

 

Florina apgabals atrodas Rietummaķedonijā. Šis reģions ir slavens ar Eiropā labi pazīstamiem alpu ceļiem. Vairākos kalnos ir ierīkotas lieliskas slēpošanas trases. Šeit atrodas arī Prespes nacionālais parks, kurā atrodas seši brīnumaini ezeri. Laikam šeit paveras vienu no labākajiem skatiem, ko spēj piedāvāt kalnu grēdas.

 

Itālija: Spekja

 

Spekja

 

Šis reģions ar nozīmīgs lauksaimniecības centrs. Tas ir slavens arī ar savu kultūras mantojumu. Tā ir vieta, kurā ir lieliski dabas skati. Vieta, kurā pagātnes tradīcijas lieliski sadzīvo kopā ar mūsdienu dzīves ritmu. Lieliska vieta, lai iepazītos ar pagātnes kultūru mūsdienu atmosfērā.

Komentārs par rakstu: Nedaudz par labākajām lauku tūrisma vietām

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!