Piektdiena, 19. Jūlijs, 2024
Jautrīte, Kamila, Digna
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Mainu vienu straiku pret jūsu smaidu

pirmdiena, 26. oktobris (2009)   

«Ko gan tajā boulingā darīšu?! Es taču nekad neesmu mētājusi bumbas...» mana neprecētā, diezgan nesabiedriskā draudzene šūmējās kafijas pauzē vietējā «franču brīnumā», kur uzaicināju viņu ne tikai mieloties ar franču delikatesēm, bet arī pārrunāt mūsu nedēļas nogales aktivitātes. «Klausies, tā var galīgi iesūnot!» negribēju padoties. «Mans vīrs iepraktizējies vienā spēlē sasniegt vismaz 140 punktus (rekords – 240)!

 

Viņš varētu tevi apmācīt. Turklāt „Zelta boulingā” maksā par vienu stundu, bet spēlē divas!!! Mēs kopā būsim seši – uz diviem celiņiem varēsim izspēlēties pēc sirds patikas,» tā runāju, līdz beidzot Sančiku (manu draudzeni) pielauzu un piektdien norunājām tikties ap pulksten 18. „Zelta boulings”, nezinātājiem varu pastāstīt, atrodas Pārdaugavā, un tagad, sākoties rudens un ziemas sezonai, celiņus šajā klubā būtu vēlams rezervēt jau laikus. Boulingisti ir ļoti aktīvi!!! Un tātad – darbības vieta – mūsu divi celiņi «iedegās» kā pēc līdakas pavēles, kad bijām nosaukuši laipnajai kluba menedžerei savus vārdus (tie, kas negrib atklāties, var izdomāt nikus)... Un mūsu divas stundas varēja sākties.

 

Sančiks sākumā nu nekādi nevarēja atrast sev piemērotu boulinga bumbu. Nezinātājiem iesaku – sievietēm bumbas ir, sākot no astoņniecēm un beidzot ar trīspadsmitniecēm (skaitlis uz bumbas). Smagākas gan nevajadzētu ņemt – kā viens instruktors smiedamies mēļoja: «Jums tak vēl bērni jādzemdē!» Pirkstu dobumiem bumbā jābūt ērtiem, tā lai bumba rokā it kā iegultu. Kad Sančiks šīs gudrības bija gan sadzirdējis, gan praktiski iemēģinājis, parādījās arī pirmie straiki. Neticēsiet, bet Sančiks divas reizes pēc kārtas izsita visus desmit ķegļus. Viņas dupsis ik pēc reizes noliecoties seksīgi nogrozījās, piesaistot divu sportiskas miesasbūves vīriešu uzmanību, kas spēlēja uz blakus celiņa. Tie tur gan deva vaļā – izsita vienu desmitnieku pēc otra...

 

Bet Sančika uzcītīgie centieni savā celiņā darīja savu – pēc pārdesmit minūtēm viens no spēlētājiem blakus celiņā, padodot Sančikam bumbu kārtējam metienam, bija neatlaidīgs, arī uzrunājot samulsušo meiteni: «Mainu vienu straiku pret jūsu smaidu!»

 

Sandra Krauze

Komentārs par rakstu: Mainu vienu straiku pret jūsu smaidu

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!