Trešdiena, 29. Novembris, 2023
Ignats, Virgīnija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Oasis of the Seas - lielākais pasaulē kruīzu laineris.

ceturtdiena, 29. oktobris (2009)   

18387-18_Oasis_Of_The_Seas

 

Latvijas ziņu kanāli vēl klusē, bet vakar Somijas ostā Turku ūdenī tika nolaists pasulē pats lielākais okeānu kruīzu laineris. Uz lainera vienlaicīgi var atpūsties 6360 tūristu, bet apkalpos tos ap 2000 ekipāžas locekļu. Kruīza kuģi-gigantu izgatavoja STX Europe, pēc kompānijas Royal Carribean pasūtījuma. Kuģis jau piektdien dosies prom uz Ameriku, lai 1.decembrī jau uzņemtu pirmo tūristu grupu, kruīza kuģis kura nosaukums ir „Oasis of the Seas” dosies pirmajā savā ceļojumā uz Haiti.

 

Kuģa izgatavošanas izmaksas, kura ilga 6 gadi, bija 1,3 miljardi dolāru, tā izmēri ir ļoti iespaidīgi, 16 klāju kruīza lainera augstums no ūdens līnijas ir 65 metri, bet platums n viena borta līdz otram 47 metri. Tam ir 2700 kajītes un pats kuģis ir sadalīts septiņās tematiskās zonās Central Park, Boardwalk, the Royal Promenade, the Pool and Sports Zone, Vitality at Sea Spa and Fitness Center, Entertainment Place and Youth Zone Kā izrādās, arī kruīza laineriem ir jābūt ne tikai komfortabliem, bet arī aprīkotiem un spējīgiem aizsargāties pret jūras uzbrukumiem tādēļ arī uz šī kruīza lainera ir pirātu likvidēšanai paredzēti ieroči.

 

Prātā gan uzreiz nāk kāds raķešu palaišanas komplekss, vai sliktākajā gadījumā torpēdu komplekss, kaut kur zem ūdens līnijasJ Lieki piebilst ka šis ir vsrevolucionārākais kruīzu laineris pasaulē un Royal Carribean ir izveidojuši veselu mārketinga kampaņu (kas būtu tikai loģiski), kuģa sagaidīšanai, tā mājas ostā Ft. Lauderdale. Royal Carribean International pieder jau 21 kruīzu laineri, un tā piedāvā visdažādākos kruīzus sākot no Aļaskas bedzot ar Jaunzēlandi un visiem citiem galapunktiem.

 

Sīkākas ziņas Oasis of the Seas oficiālajā mājaslapā, šeit.

Komentārs par rakstu: Oasis of the Seas - lielākais pasaulē kruīzu laineris.

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!