Piektdiena, 21. Janvāris, 2022
Agne, Agnese, Agnija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Dāvana

otrdiena, 3. novembris (2009)   

Domāju, ka neviens vien ir saskāries ar jautājumu - KO UZDĀVINĀT CILVĒKAM, KURAM VISS IR?! Un, ja vēl šis cilvēks ir vīrietis, galvassāpes ir garantētas! Tātad – lai manu dāvanu jubilārs novērtētu, tai jābūt nevis dārgai, bet kvalitatīvai un sadzīvē noderīgai gan. „Pie mums ir viss suņiem, kaķiem, zirgiem un VĪRIEŠIEM!” Tā vēl pirms dažiem gadiem man teica kāds lustīgs kungs, kurš pilsētas gadatirgū tirgoja ādas izstrādājumus. Nolēmu, ka jāsameklē viņa koordinātes. Tas nemaz nebija grūti! Izrādās, ka „Apkalnmājas” ir Latvijā vienīgā sertificētā ādas izstrādājumu darbnīca Latvijā. Turklāt atrodas tikai divdesmit minūšu braucienā no Rēzeknes. Sēžos mašīnā un braucu pēc dāvanas.

 

aadmaja1

 

Jāsaka, pirmais par, ko biju stipri pārsteigta, ka noplukušas lauku sētas vietā, iebraucu teju vai kādas muižas pagalmā. „Apkalnmājas” atrodas skaistā vietā Rēzeknes rajona Verēmu pagasta Lejasančupānos. T.: 26597635, 64637063 . Mani sagaidīja pati mājas saimniece Irēna Baufele. Ar šo kundzi līdz šim biju tikusies ne reizi vien dažādās Latgales reģiona zirgu skriešanās sacensībās. Tad nu man nāca apskaidrība – lūk, kāpēc šajās mājās top ādas izstrādājumi. Šīs darbnīcas sākums saistās tieši ar zirglietām, kas Latgalē joprojām ir pieprasīta prece.

 

siksnas2

 

Pārmijušas dažus labus vārdus, dodamies lūkot izstrādājumus. Atkal pārsteigumi – ādas somiņas, maki, maciņi, siksnas, telefonu futlāri – visa prece izkārtota gluži kā muzejā. Prieks skatīties un grūti izvēlēties. Dažādas formas, krāsas, izmēri... tik lielu ādas izstrādājumu sortimentu nevienā veikalā neesmu redzējusi. Turklāt viss ir oriģināls un kvalitatīvs roku darbs par ļoti, ļoti labām cenām. 

 

mac1

 

 

Kad dāvana, ir nopirkta, saimniece pavada mani līdz mašīnai. Sarunā uzzinu, ka šī ir kļuvusi iecienīta apmeklējuma vieta tūristiem. Te tiek rīkotas ekskursijas pa darbnīcu, notiek ādas izstrādājumu izgatavošanas paraugdemonstrējumi, var mēģināt pats izgatavot kādu ādas izstrādājumu vai iegādāties suvenīrus. Izlemts, nākamreiz šurp braukšu šī senā aroda noslēpumus lūkot!

Komentārs par rakstu: Dāvana

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!