Otrdiena, 16. Augusts, 2022
Astrīda, Astra
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Ātrākais internets Eiropā!

sestdiena, 21. novembris (2009)   

Optiskais internets! Optiskais internets Lattelecom savā optiskajā tīklā sāk pārraidīt internetu ar ātrumu līdz 500 Mbit/s, līdz ar to Latvijā interesentiem būs pieejams internets, kam šobrīd Eiropā nav konkurentu. 500 Mbit/s ir lielākais interneta ātrums, kāds līdz šim privātpersonām piedāvāts Latvijā un Eiropā, un tas iezīmē jaunu posmu interneta attīstībā.

 

Šāds interneta ātrums ļaus ne tikai jaunā kvalitātē izbaudīt pašreiz pieejamos pakalpojumus, bet arī strauji attīstīties nākamās paaudzes interneta pakalpojumiem. 500 Mbit/s ātrums sākot ar novembri būs pieejams tajos Rīgas un Jelgavas mikrorajonos, kur jau izbūvēts optiskais tīkls. „Šo interneta ātrumu mēs varam salīdzināt ar maģistrāli, pa kuru traukties ne tikai jaudīgām sporta mašīnām, bet pat Concorde lidmašīnām. 500 Mbit/s interneta ātrums piemērots informācijas tehnoloģiju entuziastiem, online spēļu cienītājiem, kā arī tiem, kas ikdienā izmanto lielu datu pārraidi vai apstrādi internetā, un mājsaimniecībām, kurās vairāki ģimenes locekļi vienlaikus aktīvi lieto internetu un skatās vairākus augstas izšķirtspējas televīzijas kanālus,” skaidro Lattelecom Optisko tehnoloģiju biznesa daļas direktors Raivis Mackevičs.

 

Latvijas Interneta asociācijas izpilddirektors Viesturs Šeļmanovs – Plešs uzsver: “Šis ir nozīmīgs jaunievedums interneta attīstībā, jo esam vienīgie Eiropā, kur mājsaimniecībām ikdienas lietošanai pieejams šāds ātrums. Globālās interneta ātruma mērījumu mājas lapas www.speedtest.net topā Latvija šobrīd ieņem ceturto vietu pasaulē. Līdz ar ātrumu 500 Mbit/s mēs latiņu pacelsim vēl augstāk. Tīkla attīstības un uzbūves dēļ vienmēr esam bijuši soli priekšā Eiropai, tādēļ mūsu interneta lietotāji jau tagad ir pieraduši pie liela interneta ātruma, un ticu, ka ātri apgūs arī jaunās Lattelecom piedāvātās 500 Mbit/s iespējas. Turklāt, salīdzinot ar citām valstīm, Latvijā internets vidēji maksā lētāk, kas to ikvienam padara pieejamāku.”

 

Lai pieteiktu sev šī Jaudīgā interneta pieslēgumu spiežiet uz banera, kas jūs pāradresēs uz Lattelecom ātrgaitas interneta pieteikuma formu. Optiskais internets

Komentārs par rakstu: Ātrākais internets Eiropā!

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!