Trešdiena, 19. Janvāris, 2022
Alnis, Andulis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

ĒDENE.

pirmdiena, 7. decembris (2009)   

ĒDENE. Vai nosaukums ir Ēdene? Jā, tieši tā. Un ar ko Tev tas asociējas?Pirmais ko es iedomājos ir Ēdenes dārzs. Skaistums, romantika un noslēpums. Vēl neredzot kāds izskatās viesu nams Ēdene, domās zīmē –kāds varētu izskatīties iedomātais viesu nams. Kad esam piebraukuši, ir ērti atstāt mašīnu, un dubļos nav jākāpj. Tas ir labs rādītājs. Paraugoties uz galveno māju, uzreiz skaidrs, ka tas nav pusaudžu auditorijas viesu nams.

 

Vienozīmīgi domāts zolīdiem pasākumiem, konferencēm un citādām vērtīgām pasēdēšanām. Man iepatikās, ka no lielās mājas-jeb galvenās mājas pagalma ir pāredzama visa viesu nama teritorija. Ir gan pirts pie ezera, gan nojume Jāņu vakara svinēšanai, ja ir lietains laiks. Jebkuram komforta mīlulim tas būs tieši tas par ko viņš visvairāk uztrauktos kāda āra pasākuma svētkos.

 

 

 

Par visu ir padomāts! 4376_edene1_18 Atgriežoties lielās mājas iekštelpās, tad tās ir gaumīgi iekārtotas, un sākotnēji paredzētas noteiktai mērķauditorijai, jeb varam saukt arī par potenciālajiem klientiem, kuriem vai nu ir savi biznesi, vai tuvu tai sfērai viņi darbojas. Ko Jūs iegūsiet šajā viesu namā? Atbildu- komfortu, labu atmosfēru darba darījumu kārtošanai un atbilstoši pilnvērtīgu vakara atpūtas daļu. Ar visiem viesu nama Ēdene labumiem, un izsmalcināto stilu.

Komentārs par rakstu: ĒDENE.

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!