Otrdiena, 16. Augusts, 2022
Astrīda, Astra
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Nelielas pārdomas par Ziemassvētku ceļojumiem

ceturtdiena, 10. decembris (2009)   

Vispār lielākā daļa cilvēku uzskata ir, ka Ziemassvētki ir ģimenes svētki, kas jāpavada mājās, nevis blandoties kaut kur apkārt pasaulei. Bet, ja tā padomā...

 

 

Ja attieksme pret šiem svētkiem ir reliģiska, tad jāpadomā par to, ka Kristus jau nepiedzima savās mājās, bet gan ceļojuma laikā (nevajag iedziļināties, kāds bija ceļojuma iemesls, bet fakts kā tāds). Bet, ja attieksme pret svētkiem nav reliģiska, tad laikam Ziemassvētki galvenokārt asociējas ar Ziemassvētku vecīti vai Santa Klausu, vienalga kā viņu saukt. Viņš ir tāds īsts Ziemassvētku simbols. Bet vai viņš sagaida Ziemassvētkus savās mājās, Ziemeļpolā- nē. Ziemassvētku simbols apceļo visu pasauli, no mājas mājā, dāvinot visiem dāvanas. Nesanāk diez cik mājīgi svētki.

 

Santa Klaus 

SantaKlaus

 

Tātad sanāk, ka viena no Ziemassvētku sastāvdaļām ir ceļošana. Vieni par ceļošanu uzskata braukšanu uz laukiem, pie vecvecākiem, citi lidojumu uz Austrāliju, lai Ziemassvētkus sagaidītu zem kādas jaukas palmas. Lai nu kā, doma ir tāda, ka katrs pats izvēlas kā sagaidīt Ziemassvētkus. Bet nu tiem, kas izvēlas ceļot paveras lieliskas iespējas. Šādos svētkos ir lieliski ceļojumu piedāvājumi, gan maršrutu ziņā, gan cenu ziņā. Jāsaka, ka Latvijas tūrisma aģentūras neskopojas ar piedāvājumiem.

 

Un lai tik runā, ka Ziemassvētki Latvijā ir pārāk komercializējušies, jo var jau būt, ka tās tas arī ir, bet tas mums ir ļoti izdevīgi, jo, ja tā nebūtu, mēs netiktu pie lētiem svētku ceļojumiem. Dažas lieliskas idejas pienācīgam Ziemassvētku ceļojumam. Lieliska Ziemassvētku atpūta Parīzes Spa viesnīcā sākot tikai no 29 latiem. Ceļojumā ir iekļauti spa pakalpojumi, gardas maltītes, pirts un baseins. Laikam Ziemassvētki nāk kopā ar gada lētākajām cenām. Jo, kurā gan citā gada laikā piedāvājumu cenas samazinās par ši tik iespaidīgiem procentiem. Ziemassvētku ģimenes brauciens uz Santa Klausa mājvietu svētkos izmaksās tikai 240 latus. Šajā cenā ir iekļauta dzīvošana viesnīcā, ēdienreizes, loterija un pats galvenais vizīte pie īsta Santa Klausa, kurš speciāli atbrīvēs laiku savā saspringtajā grafikā, lai satiktos un iepriecinātu tieši jūsu ģimeni. Ziemassvētku baudīšana Čehijā var sākties jau tikai no 125 latiem.

 

Bagaza

 

Šajā cenā ietilpst dzīvošana viesnīcā, jaukas pastaigas pa Prāgu un romantiskas Ziemassvētku vakariņas. Lūk tāds romantisks un pieejams Ziemassvētku piedāvājums, kas būs lieliska dāvana mīļotajam cilvēkam. Internets ir pilns ar šādiem lieliskiem piedāvājumiem, kas palīdzēs īstenot ikviena Ziemassvētku ceļotāja vēlmes. Vienkārši ir ļoti interesanti uzzināt, cik daudzi ir gatavi izmantot šos piedāvājumus, aizstājot mājās gatavoto maltīti uz ceļojuma priekiem.


Komentārs par rakstu: Nelielas pārdomas par Ziemassvētku ceļojumiem

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!