Piektdiena, 21. Janvāris, 2022
Agne, Agnese, Agnija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Pārdomas 3. adventē.

svētdiena, 13. decembris (2009)   

Latvija ir tik pat neaptverama un neiepazīta, lai arī tik maziņa un viss ko mēs neesam redzējuši atrodas tepat mums blakus. Sākotnējā doma apkopot visas atpūtas vietas Latvijā vienā vietnē likās interesanta un īsā laika posmā tas arī tika paveikts, bet nebija redzējuma tālākai attīstībai, it kā viss bija, bet kaut kā pietrūka.

 

Mēs sapratām vienu, daudzus no Jums interesē ne tikai atpūtas bāzes, viesu nami vai viesnīcas, bet stāsti, pārdzīvotais un redzētais, ieteikumi, padomi, kļūdas un to risinājumi, un tāpēc ir tapis šis blogs, kurā jau trešo mēnesi ik dienas tiek pievienoti vairāki raksti par interesantākajām apskates vietām Latvijā, lai arī sākotnēji mēģinājām rakstīt par ārzemju kūrortiem, tomēr ātri vien sapratām, ka viss tas ir atrodams arī citur, un mēs, kā celmlauži mēģinājām iet neiepazītās Latvijas tūrisma attīstības ceļu, jo viss ko var pateikt maza viesu namiņa īpašnieks, ir atruna, reklāmai naudas nav....mūsu padoms un mārketinga ābece ir sekojoša- iekļaujiet mārketinga izdevumiem paredzēto naudu jau apmeklējuma cenā un vienkārši tērējiet to Jūsu pašu reklamēšanās labā(3-5% no katra apmeklētāja pie kopējā rēķina, vai biļetes cena ļaus Jums attīstīties un kļūt populārākiem ar katru dienu), mēs arī patiesībā esam un bijām pirmie, kuri to ir paveikuši, un redzam, ka internetā parādās arī mūsu atdarinātāji, tātad esam uz pareizā ceļa. Jaauzsver un jāatzīmē, tiešām progresīvo viesu nama "Pipari" , viesu nama "Leiči" un viesu nama "Rītupes Stārķi" īpašnieku sava biznesa popularizēšanas attīstības redzējums, daudziem viesu namu īpašniekiem būtu jāņem piemērs, kā var cīnīties par klientu arī dižķibeles laikos.

 

Tā arī turpināsim, ceram ka arī Jums daudzā šeit atrodamā informācija būs noderīga, beidzot pie apskates objektiem esam arī pievienojuši videoklipus, kas dod dzīvāku ieskatu par konkrēto objektu. Tāpat arī aicinām Jūs aktīvāk iesaistīties diskusijās par konkrētiem ceļojumu maršrutiem, par apskates objektiem, varbūt Jums ir idejas, kuras Jūs labprāt redzētu mūsu mājaslapā, un kuras būtu noderīgas arī citiem, iesakiet tās mums, un mēs noteikti nepaliksim Jums parādā, dāvana-garantēta. Jaunajā gadā strādāsim pie satura migrācijas risinājuma, kā arī pie jauniem, interaktīviem risinājumiem.

 

Sveicot Jūs visus 3. Adventē, un Priecīgus Ziemassvētkus vēlot, Jūsu atputasbazes.lv komanda.

Komentārs par rakstu: Pārdomas 3. adventē.

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!