Trešdiena, 19. Janvāris, 2022
Alnis, Andulis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Jēkaba grava.

pirmdiena, 14. decembris (2009)   

jēkaba_grava

Jēkaba grava atrodas nepilnus 4km no Tukuma virzienā uz Enguri.Starp mežainajiem pauguriem ir izveidota atpūtas bāze, kurā gribētāji var baudīt ziemas priekus, braucot gan ar slēpēm, gan dēļiem. Slēpošanas bāzē ir iespēja izvēlēties 4 dažādas trases: * Trase pie kafejnīcas. Trasi pie kafejnīcas īpaši iecienījušas ģimenes ar bērniem, jo tā nav pārāk stāva iesācējiem, bet vienlaikus ļauj izbaudīt nobraucienu arī pieredzējušākiem slēpotājiem un snovotājiem. Šajā nogāzē ir uzstādīti divi ērti enkura tipa (T veida) pacēlāji, kuru ātrums ir 2 m/s un 2,5m/s.

 

Trases augstums 35m, garums 250m. Lielais kalns ir jaunākā trase, kas atrodas aiz bērnu kalniņa, ir lieliska izvēle visiem, kas vēlas izbaudīt ātrumu. Šo stāvāko nogāzi ir iecienījuši pieredzējuši slēpotāji un snovbordisti. Ērts un ātrs enkura tipa (T veida) pacēlājs, kura ātrums ir 3,5 m/s (vidējais pacēlāja ātrums Latvijas trasēs ir 2m/s). Trases augstums 45m, garums 200m.

 

Esot lielā kalna augšā paveras brīnišķīgs skats pāri koku galotnēm, aiz kurām tālumā redzams jūras horizonts. Romantiska un aktīva atpūta. Bērnu kalniņš Lēzena nogāze pirmo slēpošanas un snovošanas iemaņu apgūšanai, kuru ir iecienījuši ne vien mūsu mazie apmeklētāji, bet arī visi tie, kuri pirmo reizi apgūst slēpošanas vai snovošanas pieredzi. Šo trasi visi apmeklētāji var izmantot bez maksas. Pacēlājs ar virvi. Trases augstums 16m, garums 160m Snovborda parks.

 

Ekstrēmo slēpotāju un dēļotāju iemīļotākā vieta slēpošanas kompleksā ir snovborda parks, kurā ekstrēmas sajūtas var izbaudīt lietpratēji. ir iespēja izmantot plašu klāstu ar dažādiem slaidošanas elementiem, kā arī tramplīniem. Jāpiebilst, ka šajā parkā atrodas lielākais Wall-ride Latvijā. Pēc aktīvas atpūtas ir iespēja papusdienot un padzert siltu tēju kafejnīcā pa kuras logiem paveras skats uz vienu no trasēm, kā arī tālumā redzama jūra.

Komentārs par rakstu: Jēkaba grava.

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!