Pirmdiena, 30. Janvāris, 2023
Tīna, Valentīna, Pārsla
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Bluķa vakars-Ziema Saulgriežu svinības.

svētdiena, 20. decembris (2009)   

Saule ir nolaidusies Pasaules kalna pakājē un iestājies tumšākais laika periods gada ritējumā. Tomēr gaišums ar ko vienmēr asociējas šie svētki, daudzos no mums raisās gaišākas domas, daudzi uzstāda sev jaunus mērķus, vēl kāds nolemj palīdzēt citiem, jo šis ir brīnumu laiks.

 

Ziemas Saulgrieži ir pagrieziena punkts laika ritējumā, kad vistumšākajā gada brīdī atgriežas gaisma - Saule, lai kliedētu tumsu un ar katru nākamo dienu atgūtu savu spēku. Būsim vienoti un kopīgi palīdzēsim Saulei nest gaismu katra sirdī, mājā, novadā, valstī. Kliedēsim tumsu un izteiksim savu nostāju pret visām nejēdzībām, kuras pēdējā gada laikā mūs apņēmušas.

 

Vietas kur notiks Ziemas Saulgriežu svinības: Bluķa vilkšana pašā Rīgas, līdz ar to arī Latvijas viducī, sāksies no Rātslaukuma, turpināsies pa Vecrīgas ielām, apkārt Rīgas domei, un noslēgsies ar bluķa sadedzināšanu un Ziemassvētku svinēšanu Rātslaukumā. RĪGĀ Bluķa vakars notiks 21. decembrī plkst. 18.00.

 

Šogad Bluķa vakara svinēšana vienlaicīgi notiks arī - Talsos, Krāslavā, Ventspilī un citur Latvijā. Tā izvēršas kā savdabīga akcija ar devīzi – Ar gaismu pret tumsu un tumsonību! Aicinām arī Tevi un Tavus domubiedrus nepalikt malā un pievienoties! Nāc ar savu gaismu, ņemot līdzi lāpu, un nostājies pret ļaunumu, viltību, slinkumu, meliem, krāpšanu un negodīgumu. Ņem līdzi pērnos Jāņu vainagus, lai sadedzinot tos Ziemassvētku vakara ugunskurā un izsakot savu vēlējumu tautai, zemei un valstij, veicinātu jauna gaismas gada iestāšanos! Sadedzinot veco, mēs atbrīvosim ceļu jaunajam! Ne visiem ir iespējams šajā svētku vakarā būt Rīgā.

 

Tāpēc piedalieties kopīgajā akcijā un sviniet Bluķa vakaru 21. decembrī plkst. 18.00 savās mājās, ciematā, pilsētā vai novadā.

Komentārs par rakstu: Bluķa vakars-Ziema Saulgriežu svinības.

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!