Otrdiena, 31. Janvāris, 2023
Tekla, Violeta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Jaungada balles krustu šķērsu

trešdiena, 30. decembris (2009)   

Jā, no Jaungada ballītēm Latvijas novados laikam gan neatsakās nekur. Sazinoties vismaz ar dažiem vietējiem tūrisma un kultūras speciālistiem, kļūst skaidrs, ka:

 

sniegotajā Cesvainē Jaungada balle plkst. 22.00 būs kafejnīcā „Tāda ir dzīve” un spēlēs „Cesvainieši”. Ieejas maksa vien 2 lati.

cesvaine

 

 

Ērgļos lieliska Vecgada pavadīšana gaidāma viesnīcā „Ērgļi”. Būs svētku galds, šampanietis, pārsteigumi, dāvaniņas un dejas līdz rītam! Piedalīšoties Jaungada rūķis, Alla P. un šlāgergrupa „Pagrabs”. Ieejas karte maksā 20 Ls.

 

Varakļānos Jaungada balle ar „Nakts Ekspresi” sāksies stundu pēc pusnakts. Ieeja – 2 lati.

 

Gulbenē uz kopīgu svinēšanu aicina 31. decembrī plkst. 23.30 pie Gulbenes kultūras centra. Uz lielā ekrāna varēs tiešraidē noskatīties Valsts prezidenta un Ministru prezidenta uzrunas. Pēc tam brīvais mikrofons apsveikumiem un 00.10 – svētku salūts. Un, protams, nakts balle un disko: spēlēs Madonas grupa „Uz jauno krastu”, darbosies kafejnīca.

 

 

 

Valmieras slidotavā tūlīt pēc salūta Jaunā gada sagaidīšanas pasākums ar mūziku, tēju un bezmaksas ledu visiem slidot gribētājiem. Gan 31. decembrī, gan 1. janvārī no plkst. 13.00 līdz 17. 45 ledu var izmēģināt arī Vidzemes Olimpiskajā centrā. Tur 2. janvārī plkst. 17.30 notiks īpašs pasākums: tematisks vakars „Disko uz ledus” (sīkāk var uzzināt www.voc.lv). Valmieras naktsklubos 31. decembrī šāds piedāvājums: „Multiklubs”- „New Year`s Eve 2010.”- jaunā gada sagaidīšanas ballīte „Sniega Karalienes Pilī!”; klubs „Kāre”- karnevāls. Ballīte arī naktsklubā „Putniņi”.

 

Dagdā, novada tautas namā, 1. janvārī 00.30 Jaungada nakts disko – balle retro stilā „Ir katram gadam laimes brīdis savs”. Priecāties un ballēties uz nebēdu šajā naktī varēs arī Svariņos, Konstantinovā, Andrupenē un Ezerniekos.

 

Līvānos tautas namā stundu pēc Jaunā gada iestāšanās sāks muzicēt Līvānas muzikanti - grupas „Jancis”, „Krampis” un citas.

 

Salaspilī kultūras namā „Rīgava” tīģera gada sagaidīšana ar segvārdu „Tumsas vilinājums” sāksies 31. decembrī plkst. 21.00, bet beigšoties kaut kad 2010. gadā. Par mūziku gādās „Iedomu spārni”(Ieva & Jānis) un dj Prestly. Savukārt kultūras namā „Enerģētiķis” Vecais gads vēl būs rāms un mierīgs, bet pulksten vienos lielajā nakts ballē tiek solīts: mūzika visām gaumēm, atraktīvs vakara vadītājs, šovbalets un vēl citi pārsteigumi.

 

afisasalasp

 

Nu ko: atliek vien izvēlēties, uz kuru pusi doties un – „Laimīgu un prieka pilnu Jauno gadu!”

Komentārs par rakstu: Jaungada balles krustu šķērsu

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!