Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Un kur ir tavas kedas?

svētdiena, 7. marts (2010)   

Pirms kāda laika ir veiksmīgi sākusies pieteikšanās vienam interesantam un kā solās arī gana jautram jūnija skrējienam. 05.06.2010 datumā Rīgā, Mežaparkā norisināsies skrējiens “Zelta Keda 2010”. Jau pēc pagājušā gada pasākuma vien var saprast, ka šis skrējiens nav tikai skrējiens, bet gan ekstravagants pasākums ar daudzām atraktivitātēm un, protams, arī lieliskām balvām. Aizvadītajā gadā pasākums ieinteresēja daudzus skriešanas cienītājus. Piedalījās gan draudzīgas ģimenes, gan sabiedrībā pazīstami cilvēki, gan profesionāli skrējēji, gan arī iesācēji, tā kā var prognozēt, ka šī gada pasākums būs vēl kuplāks dalībnieku skaita ziņā un vēl oriģinālāks izklaides ziņā.


Sāksim ar dalības maksu. Nav vienas noteiktas dalības maksas, katrs maksā sev pieejamāko summu, vienīgi jāsaka, ka ir noteikta minimālā dalības maksa, kas no 1. līdz 14. martam ir tikai 1.00 Ls. Attiecīgi ejot laikam minimālā reģistrācijas maksas summa palielināsies, tā būs 3 Ls, 5 Ls, bet pašā reģistrācijas dienā minimālā dalības maksa sasniegs sešus latus. Tiesa gan bērniem reģistrācija līdz pat pasākums dienai izmaksās tikai vienu latu, dalības dienā- divus latus. Iemaksājot šo dalības maksu ikviens saņems dalībnieka numuru, saņems lielisku personāla apkalpi, bezmaksas dzērienus un, protams, arī pasākuma beigās patīkamas balvas.

 


Skrējiens ir pieejams ikvienam arī tāpēc, ka dalībnieki varēs izvēlēties visdažādākās distances. Tāpēc pasākumā var piedalīties gan tie, kuri grib vienīgi nedaudz iesildīt kājas un aktīvi piedalīties jautros pasākumos, gan arī tie, kuri nopietni grib pārbaudīt savas skriešanas prasmes. Ne velti pasākums notiek zem lozunga “Skrien cik gribi”. Varēs skriet distanci sākot no 400 metriem, līdz pat 15 kilometriem, protams neviens neaizliegs skriet vēl mazāk, vai arī vēl vairāk.

 


Runājot par balvām, visi dalībnieki saņems apliecības un simboliskas medaļas, kas apliecinās, ka katrs dalībnieks ir noskrējis izvēlēto distanci. Bet pirmo vietu ieguvēji no visām vecuma grupām un arī distancēm saņems īpašas pārsteiguma balvas, kuras noteikti neliks vilties nevienam skrējējam. Piemēram, aizvadītajā gadā bez sponsoru sagādātajām balvām bija arī gana nopietnas naudas balvas, gan skrējiena uzvarētājiem, gan arī konkursu uzvarētājiem.

 


Ja jau runa aizgāja par konkursiem, tad jāsaka, ka skrējiena dalībniekus sagaida daudzi , daudzi konkursi, kuri liks smaidīt ikvienam dalībniekam. Piemēram, pagājušā gada pasākumā bija visai neparasti konkursi tādi kā Spilgtākais pāris un spilgtāko kedu īpašnieks. Arī šie uzvarētāji saņēma lieliskas balvas. Uz visām distancēm atradās arī speciāli pitstopi, kuros dalībnieki varēja atvilkt elpu un arī piedalīties noteiktās atraktivitātēs. Mēģināju uzzināt kādi konkursi būs šogad, bet rādās, ka tie vēl nav zināmi.

 


Lai nu kā, bet droši varu teikt, ka pat tad, ja gaidāmais pasākums būs tikai uz pusi tik labs kā pagājušā gada pasākums, tas tik un tā būs ļoti aizraujošs un neatkārtojams. Bet nez kāpēc mana intuīcija saka priekšā, ka šī gada Keda pārspēs pagājušā gada Kedu.
 

Komentārs par rakstu: Un kur ir tavas kedas?

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!