Svētdiena, 21. Jūlijs, 2024
Meldra, Meldris, Melisa
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Pavasara noskaņās

otrdiena, 23. marts (2010)   

Pavasara iestāšanos gibās atzīmēt spilgti un neaizmirstami. Rodas jautājums, kur atrast nepieciešamo košumu. Te būs viena lieliski krāsainā ideja pavasara atzīmēšanai.
28. aprīlī, pludmales sporta centrā „Brazīlija” notiks „Perkusionistu Festivāls 2010”.
Festivāls solās būt neaizmirstams. Tajā piedalīsies daudzi muzikanti ne tikai no Latvijas, bet arī no Lietuvas, Krievijas, Brazīlijas un arī saulainās Itālijas. Košā mūzika neatstās vienaldzīgu nevienu mūzikas cienītāju. Pietam vēl arī vairākas deju grupas parūpēsies par jautro atmosfēru festivālā.
 


 

Pietam sajusties kā īstā pavasarī ļaus arī tas, ka pasākuma organizatori solās, ka pludmales sporta centrā “Brazīlija” būs iespējams bez apaviem ļauties ritmiskām dejas kustībām siltajās smiltīs.
Tā, ka iztēlojoties pasākuma norisi prātā nāk ļoti patīkama bilde, pludmales smiltis, koša mūzika, ritmiskas dejas un daudzi smaidoši cilvēki.Pietam vēl radošās darbnīcas, kurās būs iespējams izmēģināt rībināt perkusijas un uzzināt daudz jauna lietas par dabisku dzīves stilu.

Biļetes varēs iegādāties iepriekšpārdošanā par 6,00 Ls. Pasākuma dienā biļetes cena būs 8,00 Ls. Bērniem līdz 10 gadu vecumam ieeja bez maksas.Pasākuma organizētāji ir padomājuši arī par ērtu nokļūšanu līdz pasākuma vietai. Sākot no plkst. 16:30, no pieturas „Esplanāde” kursēs Air Baltic taksometri, kur ikvienu gribētāju nogādās līdz pludmales sporta centram „Brazīlija”. Biļetes cena būs tikai 1, 00 Ls.

Vispār festivāls tiek rīkots ar mērķi iepazīstināt cilvēkus ar etno perkusionistu un akadēmiskos perkusionistu darbību Latvijā. Šāds festivāls norisinājās arī pagājušajā gadā. Cilvēku atsauces bija tikai tās pozitīvākās.Galvenais pasākuma organizātors ir Latvijā jau vairākus gadus pazīstams etnoekskursiju organizātors Nils Īle. Kurš savas zināšanas ir ieguvis apceļojot Indiju, Āfriku, Sibīriju un citās pasaules valstīs.
 


Pasākumā piedalīsies tādas grupas kā Top Tap Company, Malimbu show, Afroambient, Samba de Riga, Baraka, Sergei Ancupov, Afropulss, bungu grupa „Auļi” Agra Daņiļēviča deju grupa “Dzirnas”, Edgars Saksons, Rihards Zaļupe, Ivars Kalniņš un vēl daudzi, daudzi citi.
Ņemot vērā, ka daudzi pasākumi ar katru nākamo gadu paliek arvien labāki, atliek cerēt, ka šis festivāls nav izņēmums un šogad tas vēl vairāk ielādēs apmeklētājus ar pozitīvām pavasara emocijām.
 

Komentārs par rakstu: Pavasara noskaņās

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!