Trešdiena, 29. Novembris, 2023
Ignats, Virgīnija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

8 vietas pasaulē, kas jāredz katram eiropietim!

sestdiena, 3. oktobris (2009)   

Uz pasaules ir 100 un viena vieta, kuras ir vērts apceļot, bet šeit atlasītas 8 TOP vietas, kuras būtu jāredz katram eiropietim ārpus mūsu kontinenta.

 

 

1. Šrilanka

Šrilanka daudzviet aprakstīta kā pērle Indijas okeānā jeb kā viena no skaistākajām salām pasaulē! Ir pārliecinoši pierādījumi, ka uz šīs salas eksistējusi cilvēku civilizācija vismaz 2000 gadus… Tiem, kurus apbur senā pasaule, dabas rāmums, kas vienlaicīgi rit cauri aizrautīgām lietām, šī vieta būs ideāli piemērota lieliskiem iespaidiem. Daba, kultīura, cilvēki, vēsture- tas viss šeit ir interesants un pozitīvi uzlādēts!

 

2. Kyoto, Japāna

Kyoto dārzi ir Japānas “seja”. Baudot relaksējošu pastaigu kādā no Kyoto pilsētas vidū izvietotajiem dārziem ir neaizmirstami un romantiski. Japāņu kultūra ir ietekmējusies gan no Āzijas, gan Eiropas un Ziemeļamerikas kultūras, tieši tādēļ tā izceļas ar savu īpašo neatkārtojamību. Kyoto ir 1600 budistu tempļi, 400 svētnīcas, 3 pilis, desmitiem dārzu un muzeju- tā ir Japānas kultūras vētures krātuve.

 

3. Lasvegasa

Protams, nevar nepieminēt šo pasaules izklaides galvaspilsētu! Azartspēļu atmosfēra aizraus pat tos, kuri ar azartspēlēm ir uz Jūs. Iedomājieties- 24 stundu rosība visapkārt visu diennakti, apkārt mirgojot tūkstošiem lampiņu un spožu izkārtņu.. Skaistums, jautrība, non-stop ballītes, kazino un nerimstoša metropoles sajūta…

 

4. Indija

Austrumu “sirds”- jeb zeme, kur ir daba ar skaistiem skatiem, cilvēki- ar labu un plašu sirdi, Goa pludmales ir saulainas, eksotiskas un relaksējošas. Skatoties uz šo kopumu, Indija ietilpst gandrīz katra ceļotāja sapņos.

 

5. Riodežaneiro, Brazīlija

Karnevāli 5 dienu garumā ir neticami iespaidīgi! Rio ir unikāla pilsēta ar savu krāsainību un svētkiem ar lielo burtu, skaistām pludmalēm milzīgās pilsētas zonā, ar skaisto reljefaino vidi. Svētki, sambas un karnevāli līksmībai un jautram garam šeit ir pārpārēm (sezonas laikā). rio

 

6. Havaju salas

Nav noslēpums, ka Havaju salas tiek dēvēta par paradīzi zemes virsū. Viena no tām -"Aloha" sala tulkojumā vienlaicīgi nozīmē prieku, mieru, dalīšanos laimē, mīlestību un laimi. Tā ir īstā vieta, kurp aizvest savu mīļoto- uz salām apskatāmas arī aizraujoša floras un faunas pasaule.

 

havaju_salas 7. Lhasa, Tibeta

Svētā pilsēta jeb Dievu pilsēta. Neskatoties uz Tibetas atrašanos Ķīnas varā, tā vēl joprojām saglabā savu būtību un piesaista daudz cilvēku, kas vēlas atrast sevī harmoniju. Lhasa bija Dalailamas mītne un cietoksnis, un lai gan Ķīnas okupācijas dēļ šodien tas ir muzejs, tā vienalga ir īstā vieta, kur aizbraukt sakārtot domas un gūt pasaulīgu mieru.

 

8. Kaira, Ēģipte

Ēģipte ir kontrastu zeme- pārsteigums pēc pārsteiguma, tādēļ ir grūti šo pieredzi nodot tālāk. Kaira ir viena no senākajām pilsētām pasaulē, dibināta 969 gadā jeb 10. gadsimtā. Arābu pasaules lielākā pilsēta aizrauj ar seno vēsturi un kultūru- kurš gan negribētu kaut reizi dzīvē apskatīt milzīgās piramīdas un sfinksas…? Kaira

Komentārs par rakstu: 8 vietas pasaulē, kas jāredz katram eiropietim!

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!