Piektdiena, 3. Decembris, 2021
Raita, Jogita, Evija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Viena diena Sanfrancisko slaveno filmu uzņemšanas vietās.

piektdiena, 9. oktobris (2009)   

Laikam daudzo filmu un seriālu filmēšanas vietu dēļ, jau sen loloju sapni nokļūt debesskrāpju pilsētā- Sanfrancisko. Savus piedzīvojumus nolēmu uzsākt Alkatrazas cietumā, nevarēju noturēties neieskatoties tādu filmu kā Escape from Alcatraz un Birdman of Alcatraz aizkulisēs. Cietumu izstaigāju ar audiogidu, kurš ietver sevī informāciju par cietuma vēsturi, atpazīstamākajiem ieslodzītajiem un bēgšanas mēģinājumiem. Tagad jāatzīst, ka zinu, kāds ir labākais veids kā izbēgt no tās šausminošās vietās… Sanfrancisko1

 

 

Atgriežoties no salas, izstaigāju tik bieži filmās redzētās tramvaju sliedes uz izbraucu ar retro tramvajiņu, jutos gandrīz kā aktrise… Klaiņojos pa pilsētu mēģināju atrast seriāla “Charmed” raganu māju, tomēr man tas neizdevās, arī taksometra vadītājiem nekas nenāca prātā. sanfrancisko2 Golden Gate Bridge piesaista visu tūristu interesi, 1,7 km garais tilts, kas savieno Sanfrancisco Peninsula ar Marin County ir redzams daudzās filmās, tāpēc arī es devos to apskatīt. Iespaidīgais tilts likās tik ļoti pazīstams, ka sajutos kā savās mājās, vienīgi bilde manāmi lielāka, nekā televīzora ekrānā. Ar nākamās vietas apskati man veicās krietni labāk. Vai atceraties ASV seriālu Full House (1987-1995)? Tajā varēja apskatīt Alamo Square Park un slaveno Viktorija laiku celto māju rindu. Alamo Square ir viens no 11 vēsturiskajiem rajoniem Sanfrancisko.

 

 

Parks izrādījās ļoti kopts un pilns ar smejošiem bērniem. Izrādot cieņu Alfredam Hičkokam un viņa filmai Vertigo (1958), apmeklēju Coit Tower, tā tika uzcelta 1933. gadā, kopš tā laika tornis saista tūkstošiem tūristu, nodrošinot gleznainu skatu uz Sanfrancisco pilsētu. Sanfrancisko Lielisko dienu noslēdzu vienā no labākajiem kinoteātriem Castro Theater, kas ir, ja tā varētu teikt, vecās skolas teārtis, mājīgs un ne īpaši liels. Tajā noskatījos pāris vecās labās filmas, kuras tika uzņemtas Sanfrancisko.

Komentārs par rakstu: Viena diena Sanfrancisko slaveno filmu uzņemšanas vietās.

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!