Ceturtdiena, 29. Februāris, 2024
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Noslēpumainākā valsts pasaulē

piektdiena, 9. oktobris (2009)   

Taizeme ir viena no noslēpumainākajām valstīm pasaulē. Vieta, kur tiek apvietona pagātne ar mūsdienu pasauli. Kur tad citur vienuviet var redzēt gan debesskrāpjus, gan mazās bambusa būdiņas? Tā ir vieta, kur dzīve tā vien liekās, norit pavisam citā ātrumā un valda parvisam citi likumi. Ar Taizemi saistās košās bildes, budas tempļi, lotosa ziedi, orhidejas, braucieni ziloņa mugurā, baltās pludmales, mūžzaļie meži un gaiši zilie jūras līči. 

Taizeme

 

Taizeme ir populāra atpūtas vieta daudziem tūristiem, jo uzturēšanās izmaksas ir krietni lētākas, neka Eiropas Savienības valstīs, bet kvalitāte manāmi labāka. Taizeme ir ārkārtīgi viesmīlīga valsts, pietam komunikāciju problēmas neradīsies, jo visās tūristu vietās apkalpojošam personālam ir labas angļu valodas zināšanas. Viesnīcas un restorāni lepojas ar savas valsts gastronomiskajiem šedevriem. Taizemes nacionālā virtuve ir ļoti specefiska un izsmalcināta. Bet, lai apnierinātu visu tūristu vēlmes piedāvājums neaprobežojas tikai ar taizemiešu virtuvi, bet piedāvā arī eiropisku vai amerikānisku virtuvi. 

Taizeme2

 

Iepirkšanās tūrisma piekritējiem paversies lieliskas iespējas iepirkties daudzos tirdzniecības centros, veikalos un tirgos. Atsevišķas ievērības cienīgi ir tieši taizemes tirgi, jo šeit var iegādāties daudzas eksotiskas preces, kuras veikalos netiek pārdotas. Pluss ir arī tas, ka tirgū var manāmi nokaulēt cenu. Taizemes vienas no populārākajām tūristu salām ir Puketa un Patija, bet arī citas salas nav mazāk vērtīgākas.

Taizeme3

 

Puketa ir vislielākā Taizemes sala. Pirms daudziem, daudziem gadiem Puketa bija iecienīta alvas ieguves vieta. Neskatoties uz to arī pirms daudziem gadiem Puketas salas apbrīnojamā daba, pludmales un dzidrais ūdens piesaistīja ceļotājus uzmanību. Pateicoties tam, tagad tā ir kļuvusi par pasaules atpazīstamāko atpūtas vietu. Puketa ir īsts atpūtnieku sapnis: mūžzaļi meži, kalnu grēdas, ūdenskritumi, augļu dārzi un kokospalmas. Salā ir lieliskas golfa vietas, lieliski klubi, kuri jums liks aizmirst par miegu, neatkārtojami restorāni un fantastiski niršanas klubi. Arī makšķernieki netiek apdalīti, jo jūra atnes labākas zivis un jūras veltes. Neaprakstāma bauda ir tā, ka ūdens nekad nav aukstāks par 26 grādiem. Salā, atpūtnieku izklaides dažādībai tiek rīkodi ikgadēji festivāli,iecienītākie no tiem ir tradicionālā karaliskā regate un arī veģetārās virtuves festivāls. 

Taizeme4

 

Pataija ir Taizemes lielākais kūrorts, tas atrodas pie Siāmas jūras līča. Kūrorta pilsēta ir trokšņainu izklaižu pilna, kas nenorimst arī naktī. Pilsētas ielas, bāri, diskotēkas, deju laukumi vienmēr ir pilni. Īsta paradīze te būs ne tikai tusiņu cienītājiem, bet arī ūdens sporta mīļiem: kuteri, ūdens motocikli, vējdēļi un izbraucieni jūrā, šajā kūrortā ir īpaši cieņā. Savas prasmes var pārbaudīt arī biljardā, boulingā, šaušanā un šautriņmešanā. Šis kūrorts var lepoties arī savām daudzām ekskursijām. Pieminēšanas vērti ir arī neskaitāmie Pataijas lielveikali.

 

Esot Taizemē ir jāapmeklē ne tikai kūrorti, bet arī Eņģeļu pilsētu- Bangkoku.Tāds nosaukums ir radies no tā, ka pilsētā atrodas daudzu nāciju svētie pieminekļi. Pilsētu mēdz saukt arī par austrumu Venēciju, jo tajā ir sazarota kanālu sistēma. Pilsēta tūristus pievelk ar pārsteidzoši senajiem tempļiem un pilsētas megapolises atmosfēru. Bangkoka ir viena no labākajām vietām, kur var tuvāk iepazīt budisma kultūru. Pilsētā atrodas vairāki simti budisma tempļi, kuriem ir raksturīga sarežģita arhitektūra, magnētisks arējais veidols vienlaikus ar bijīgu atmosfēru iekšpusē.Viena no Bangkokas galvenajām svētnīcām ir Smaragda Budas templis, kas atrodas Lielās karaļa pils teritorijā, tā apmeklējuma laikā var izjust īsto budisma dvesmu.

Komentārs par rakstu: Noslēpumainākā valsts pasaulē

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!