Otrdiena, 5. Marts, 2024
Aurora, Austra
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Dīvainākās vietas Teksasā

piektdiena, 9. oktobris (2009)   

Tualetes podu vāku muzejs

 

Tualetes podu vāku muzeju izveidoja Bārnijs Smits, 2002.gada janvārī. Viņa podu vāku kolekcija ir 600-700 vāku apmērā. Smits ir ļoti pieķēries savai kolekcijai. Viņš nespēj pateikt, kurš ko eksemplāriem viņam patīk vislabāk, jo visi ir ļoti īpaši priekš viņa. Arī pārdot nevienu no tiem viņš negrasās, bet apskatīt tos var, kad vien vēlies. Savus vākus viņš darina no koka, kuru viņam piegādā pa velti. Katram eksemplāram ir fotogrāfija un apraksts. Nenoliedzami, šī vīra aizraušanās ir savdabīga, bet apskatīt kaut ko tādu būtu interesanti. divainakas_vietas_teksasa1

 

Sikspārņi zem tilta Ostinā, Teksasā zem Kongresa avēnijas tilta ir vesela sikspārņu kolonija. Tā esot vislielākā sikspārņu kolonija visā pasaulē. Tiek uzskatīts, ka kolonijā ir vismaz 1,5 miljoni Meksikas bezastaino sikspārņu. Vislabākais laiks lai apciemoto Ostinu ir sākot no Marta līdz Novembrim, vislabāk vakaros. Krēslas laikā tie izlido ārā un piepilda visas debesis. Tie lido ēdiena meklējumos. Vislabākais laiks ir Augusts.

 

Stounhedža II

Otrā Stounhedža ir uzbūvēta līdzīgos apmēros kā oriģinālā, kas atrodas Anglijā. Teksasā tas atrodas 60 jūdzes no San Antanio. Lielākā daļa akmeņu ir roku darināti, no ģipša plāksnēm. Daļa ir no īstiem akmeņiem un ir patiesi smagi.

 

Atkritumu katedrāle

Daļa no Ostinas dīvainā šarma ir atrodama Ostinas dienvidu pusē uz kādas ielas, kur atrodas „Atkritumu Katedrāle”. To izveidojis kāds vīrs vārdā Vincs Hannemens, kuram nekādu iemeslu nebija šo katedrāli taisīt. Būtībā šī ēka ir uzcelta no gandrīz vai 60 tonnām metāla, dažādiem sīkumiem, virtuves mēbelēm, riteņu detaļām, mašīnas detaļām utt. Visas šīs lietas ir krātas vairāk nekā 20 gadus. Redz kā, krāšana tomēr kaut kā atmaksājas, pat, ja tie ir atkritumi.

 

Tējkannas māja Galvestonā

Tējkannas formas māju ir izveidojis kāds vīrs, kurš agrāk strādājies pie tvertņu gatavošanas. Māja Galvestonā atrodas jau vairāk nekā 50 gadus. Neviens šajā mājā nedzīvo, kaut gan vīrs, kas šo māju ir uzcēlis, ik pa laikam parādās tās tuvumā, lai atkal pazustu uz vairākiem mēnešiem. divainakas_vietas_teksasa2 (2)

Komentārs par rakstu: Dīvainākās vietas Teksasā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!