Ceturtdiena, 29. Februāris, 2024
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Interesantas vietas Tokijā

svētdiena, 11. oktobris (2009)   

Tokija ir milzīga pilsēta un burtiski vajadzētu mūžību lai izstaigātu to visu. Tā piedāvā ļoti daudz vietas, kuras apskatīt un izbaudīt. Šeit būs tikai dažas vietas Tokijā, kuras ir jāapskata, lai vismaz nelielu smagumiņu no visa lieluma, kas jāredz, dabūtu nost no pleciem.

 

Harajuku

Harajuku Tokijā un visā pasaulē ir pazīstams ar to, ka tas ir Japānas modes centrs. Svētdienas rītos šeit sapulcējās jaunatne, lai izrādītu savus tērpus. Šeit parādās Gotiskās Lolitas un citi dažnedažādie stili un to sajaukumi. Daudzi pasaules stilisti dodas tieši uz šo vietu , lai savāktu iedvesmu jaunai kolekcijai.

tokija

 

 

Kostīmi ir patiešām izcili, to nedrīkst palaist garām. Ir smieklīgi vērot tūristu izteiksmes, kur nav pilnībā informēti par šo vietu un to, kas te notiek. Var dzirdēt komentārus , kas skaidri pavēsta, ka viņi nesaprot, kas te notiek. Parasti jaunatne tā saģērbjas lai izklaidētos ar draugiem, vai , ja paveicas, tiktu kādā kadrā, jo apkārt bieži vien vazājas slaveni fotogrāfi.

 

Zivju veikals

Tsukiji Zivju veikals ir vislielākais zivju veikals, kur katru dienu tiek pievestas vairākas tonnas ar tunci, un citām jūras veltēm, kuras tiek pirktas un pārdotas. Šī ir vieta kur ir vissvaigākās, visaugstākās kvalitātes sushi! Nekur citur jūs tādus neatradīsiet.

 

dazas_vietas_Tokija2

 

 

Tokijas Tornis

 

Tokijas tornis tika uzcelts 1958.gadā. Tas ir sarkanbalts un sniedzas 13 metrus augstāk par Eifeļa torni. Torņa iekšpusē ir arī jautras atrakcijas bērniem.

 

 

Ginza

Tiem kuriem patīk interesantas drēbes, iespaidīga arhitektūra un klubi, jādodas uz Ginzu. Lai tur nokļūtu, jābrauc ar Tokijas metro līdz Ginzas pieturai.

 

Kamakura

 

Šī vieta gan vairs neatrodas Tokijā, bet kādu stundas braucienā no pilsētas, bet tā ir tiek vienreizēja, ka jāiekļauj, ja esi tikai stundas attālumā. Kamakura ir vieta, kur jādodas, ja esi izslāpis pēc senās Japānas dvašas. Šeit ir budistu tempļi, tradicionālais ēdiens. Tie, kas šeit ir iegriezušies jutīsies kā ceļojot laikā.

dazas_vietas_Tokija3

Komentārs par rakstu: Interesantas vietas Tokijā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!