Ceturtdiena, 29. Februāris, 2024
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Viesnīca kokā...

pirmdiena, 12. oktobris (2009)   

Kosta Rikas viesnīca piedāvā unikāli iespēju – viesnīcu, kura sastāv no trīs mājiņām, kuras atrodas... kokā! Koks, kas ir sastāvdaļa no Kosta Rikas lietus mežiem, tagad ir sastāvdaļa no jūsu viesnīcas! 

viesnica_koka1

 

Viesnīca atrodas vietā, kas ir pavisam netālu no tūrisma ventera un tajā pašā laikā atrodas mežā. Neviens šajā vietā jūs netraucēs. Cilvēki parasti uzmeklē šo viesnīcu tad, ja ir vēlme tikt prom no pilsētas kņadas, bet tajā pašā laikā nebūt pārāk tālu no tās. Šī ir īstā vieta! Viesnīcai ir tikai 3 mājiņas. Netālu atrodas upe ar brīnišķīgu ūdenskritumu. Šajā apkaimē ir sastopami dažnedažādi putni un dzīvnieki.

 

Sliņķi, pērtiķi, bruņneši, kolibri, papagaiļi - tie ir tikai daži no šeit sastopamajiem dzīvniekiem un putniem. Šeit var ieraudzīt ļoti dažādus tauriņu paveidus. Viesnīcas apkaimē drīkst uzturēties tikai viesnīcas īrnieki. Visiem pārējiem šī teritorija ir aizliegta. Brokastu gardās porcijas tiek pasniegtas iekšējā pagalmā, kuram visapkārt lidinās kolibri. Tā ir ļoti jauka vieta, kur paēst, satikties ar pārējiem īrniekiem un izbaudīt burvīgo Kosta Rikas kafiju. Katrā no mājiņām atrodas divvietīgā gulta. Katrā istabā ir iespējams pievienot papildus matraci bērnam. Siltais ūdens, dušas kabīne, ledusskapis, seifs – tas viss ir atrodams katrā mājiņā. Tiek sniegti arī veļas mazgāšanas pakalpojumi.viesnica_koka2

 

Santa Klārā ir jauki cilvēki. Netālu no viesnīcas ir atrodams restorāns. Viesiem tiek sniegta vislielākā uzmanība. Uz Kosta Riku daudzi cilvēki dodas atpūsties, ir svarīgi lai viesi justos brīvi un labi pavadītu laiku. Tas viss šajā apkaimē ir iespējams. Viesnīcnieki ar lieku prieku pārrunās ar jums, kur jūs vislabprātāk vēlētos doties un ieteiks jums vislabākās vietas tuvākajā un tālākajā apkārtnē. Tiek dotas palīdzība arī ar transportu, tiek piedāvāts izīrēt mašīnu vai izsaukt taksi. Pasaulē ir vēl dažas viesnīcas kā šī, bet Kosta Rikā tā ir vienīgā. Tas ir aizraujoši – pavadīt nakti kokā!

Komentārs par rakstu: Viesnīca kokā...

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!