Ceturtdiena, 29. Februāris, 2024
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Paradīze zemes virsū – Bora Bora sala

piektdiena, 16. oktobris (2009)   

Franču Polinēzijas Taiti populārākā sala Bora Bora daudzviet nodēvēta par vienu no skaistākajām salām un gluži vai paradīzi zemes virsū. Tā atrodas Klusā okeāna salu grupā, ir 40 kvadrātkilometru liela un uz tās mīt vairāk kā 8000 vietējo iedzīvotāju.

 

bora_bora

 

Neticams dabas skaistums un zilganzaļā ūdens lagūna, neapšaubāmi, ir prioritāte šīs salas apciemošanai. Tiesa gan, uzreiz jāsaka, ka atpūta uz Bora Bora salas izmaksā gana dārgi, taču šeit gūtie iespaidi noteikti būs neaizmirstami. Kopā ar dabas un vietējās kultūras baudīšanu, uz tās pieejamas arī citas izklaides:

 

bora2

 

 

Bora Bora salā ir maz dzīvnieku- šajā ziņā bez pārsteigumiem. Pārsvarā mājas dzīvnieki- cūkas, govis, aitas, zirgi, suņi, kaķi, un protams, žurkas! Jāatzīmē, ka suņu šeit ir īpaši daudz, pārsvarā bezsaimnieku, bet cilvēkus tie pārsvarā neapdraud, jo miermīlīgi iekļaujas apkārtējā rosībā. Virs debesīm var novērot daudz putnu, bet ūdens iemītnieku populācijas virsgalā ir krabji, neiztrūkstoši arī dažnedažādas zivis (ap 500 sugu!), jūras bruņurupuči, delfīni, pat vaļi un haizivis, kas piekrastē gan parasti neesot...

 

  •  

     

  • Izmaksas un līdzi ņemamās lietas

    Vēlreiz jāpiemin, ka uz šīs salas īpaši noderēs biezāks maciņš. Protams, dārgajām izmaksām ir arī alternatīvas- var apmesties pansijās, nevis hoteļos, neiepirkties viesnīcu šikajos veikalos, bet iegādāties vietējo mākslinieku darinājumus (vēl jo interesantākus!), apmeklēt mazākus restorānus ekskluzīvo vietā un tamlīdzīgi. Tiesa- iespaidi par skaisto dabu dēļ šiem apstākļiem nemainīsies, un tieši tas uz Bora Bora salas ir arī visneaizmirstamākais piedzīvojums. Jārēķinās tikai ar to, ka arī nokļūšana līdz pašai salai izmaksās dārgi. Latviešu tūristi lēš, ka divu cilvēku ceļojumam uz šo zemi kopā ar atpūtu un dzīvošanu būtu jārēķinās ap 5000 latiem jebkurā gadījumā.

  •  

    Līdzi jāņem vieglas drēbes, protams, saulesbrilles, peldbikses, saules aizsargkrēmi un galvenais- pretmoskītu līdzekļi. Tas ir arī salas-paradīzes mīnuss: moskīti ir visur un daudz! Vietējie jau ir pieraduši pie redzamiem kodumiem ik dienas, bet vienīgais mierinājums, ka moskīti šeit nav bīstamāki kā citās tuvējās salās. Galvenais, nodrošināties ar aizsarglīdzekļiem pret tiem, lai netiktu izbojāta citādi burvīgā atpūta.

Komentārs par rakstu: Paradīze zemes virsū – Bora Bora sala

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!