Otrdiena, 5. Marts, 2024
Aurora, Austra
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Ledus un uguns zeme

piektdiena, 16. oktobris (2009)   
Neviens tūrists, kurš par savu galamērķi ir izvēlējies Islandi nebūs sarūgtināts, jo šī valsts apbur ar savas dabas skaistumu. Pēc nosaukuma, verētu likties, ka valstī galvenokārt valda aukstums, tomēr tā nebūt nav, brauciens uz Islandi var kļūt par vienu no karstākajiem piedzīvojumiem.
karstie avoti
 
 
 
 
Karstie avoti, aktīvi vulkāni, ledāji, lavas tuksneši un, protams, karstā ūdens geizeri, piedos uguntiņu ceļojuma laikā.
 
 
 

Islande

 

Islandē ir kvalitatīva autobusu satiksme un iekšējā aviosatiksme, šķērsojot fjordus labāk izmantot satiksmes kuģīšus. Uz Vestmanna salu var nokļūt gan ar kuģi, gan ar lidmašīnu. Plaši pieejamas ir automašīnu iznomāšanas kompānijas, un cenas ir atkarīgas no līguma noteikumiem. Ja jūs saista aktīvāka ceļošana, tad Islandē izvēlaties ekskursijas, kurās var doties gan ar kājām, gan arī jāt ar zirgiem. Šādas ekskursijas var ilgt sākot no pāris stundām līdz pat vairākām dienām. Protams, tādās ekskursijās drošības dēļ labāk ir doties gida pavadībā. No gidiem jūs dzirdēsiet arī daudzas leģendas un nostāstus par apkārtni. Tiem tūristiem kas, uz Islandi devās piedzīvojumu meklējumos, tiek piedāva lieliska iespēja pārbaudīt savas prasmes braukšanā ar sniega motociktiem pāri skaistajiem ledājiem, vai pilnveidot savas prasmes laivošanā pa straujajiem ledāju ūdeņiem. 

 

 

fjordi

 

Islandē atrodas viens no Pasaulē augstākajiem geizeriem, turpat netālu atrodas karstie avoti un dažādas karstās vannas, gida pavadībā var veikt arī neaizmirstamās peldes šajos avotos. Šī sala ir slavena arī ar savu lielisko ūdenskritumu- Gullfoss, kā arī Thingvellir nacionālo parku. Kopumā uz salas atrodas 4 nacionālie patki. Brīnišķīgs piedzīvojums būs brauciens apkārt Reykjanes ragam. Islande paver lielisku iespēju uzkāpt nelielā vulkānā un redzēt tā krāteri. Salā var redzēt interesantu bāku pie okeāna un klinšainu okeāna krastu. Vienreizēja ir tūre apkārt Snaifetlsjokutl ledājam, šis ir maģiskais ledājs, kam piemīt mistisks spēks.

 

Greizeri

 

Daudzi vietējie ļaudis tic, ka ledājam ir liela nozīme citplanētiešu ceļojumiem. Salas nelielā pilsētiņa Gridavik piestā tūristus ar lielisku atpūtas vietu- Zilo Lagūnu. Tā ir geizeru tuvumā izveidotā peldvieta, tajā var peldēties visu gadu, temperatūra tur vienmēr ir virs 16 grādiem. Zilās lagūnas ūdens satur vērtīgas dabīgās sastāvdaļas: sāļus, zilzaļās aļģes un silīciju. Daži fakti par Islandi: Var teikt, ka Islandē ir tikai divi gadalaiki – vasara un ziema. Islande ir augstākās cenas Eiropā, tai ir jābūt, lai izmantotu bezmaksas dabiskais apgaismojums parādīt debesīm sauc par Aurora Borealis. Visi tiek uzrunāti vārdā - gan draugi, gan svešinieki, un Islandes telefonu grāmatā cilvēki ir sarindoti pēc vārdiem. Atšķirībā no citām pasaules vietām, Islandē ir ļoti pieņemts aicināt cilvēkus uz savām mājām nevis uz restorānu. Viesnīcās un restorānos nav pieņemts atstāt "dzeramnaudu".

Komentārs par rakstu: Ledus un uguns zeme

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!