Otrdiena, 5. Marts, 2024
Aurora, Austra
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Valensija

sestdiena, 17. oktobris (2009)   
Valensija atrodas Spānijas austrumos, apgabala oficiālais statuss – autonoma savienība. Tūrisma piedāvājuma Valensijā apvieno seno kultūras mantojumu vecā pilsētas daļā ar jaunu, modernu kultūru un arhitektūru, to visu apskauj spoža saule un lieliskas pludmales.
Vecā pilsētas atrodas savā vēsturiskajā vietā, ko kādreiz aptvēra pilsētas mūris. Tieši šeit, tūristi var atrast lielo daudzumu vēstures pieminekļu, daudzi no tiem atbilst XV un XVI gadsimtiem. Lielākā daļa no vecpilsētas ieliņām ir slēgtas satiksmei un ir pieejamas tikai gājiejiem. Tāpēc, ja Jūs esat noīrējuši automašītu, tad to varat droši atstāt viesnīcas teritorijā. Tā ir lieliska vieta pastaigām gida pavadībā.
 

 

Valensija ir slavena ar saviem eksotiskajiem dārziem. Valensijas botāniskajā dārzā atrodas Eiropā labākā dārzeņu kolekcija. Tajā ietilpst sārzeņi no visas pasaules, kopā vairāk nekā trīs tūkstoši dažādu sugu. Monforte dārzi ir lielisks piemērs vēsturiskai dārzkopībai Valensijā. Tajos atrodas marmora statujas, kurās dominē klasiskās mitoloģijas tēli. Lieliska vieta pastaigām ir Viveros dārzos. Šeit mājo žirafes, orangutāni, dažādas kaķu sugas un neskaitāms daudzums putnu. Pīles un gulbjus var redzēt peldam brīnišķīgā strūklakā..
Valensija ir zeme mūziķiem, gleznotājiem un zinātniekiem. Pilsētā atrodas četras ēkas, kas spēj sniegt iedvesmu: L'Hemisfèric, Museum of Science Prinsipi Felipe, Okeāna parks un Palace of Arts. Šajās ēkās, kas ir veltītas mākslai un zinātnei atrodas interaktīvi muzeji, pastāvīgi tiek rīkotas izstādes un lāzeru šovi. Valensijas modernās mākstas institūts tiek uzskatīts par vienu no trim labākajiem modernās mākslas muzejiem Spānij un par Valensijas mūsdienīgās mākslas sirdi.
 
Plaza de la Virgen

Pilsētā atrodas ļoti interesanta katedrāle. Sakarā ar savu celtniecības laiku, Valensijas katedrālē ir trīs galvenās durvis: romāniskā stila, ja Jūs esat uz Palau ielas , gotiskā, ja Jūs esat uz Plaza de la Virgen, un baroka, ja jūs esat Plaza de Zaragoza.

 

 

Plaza de Zaragoza

 

Plaza Redonda ir slavenais tirdzniecības kvartāls. Šī vieta jau vēsturiski bija saistītas ar gadatirdiem. Tā ir patiešām lieliska vieta, kur pavadīt svētdienas dienu, baudot dzīvo un krāsaino tirgu. Ja jau runa aiziet par tirdznicības vietām, tad nevar nepieminēt vecās pilsētas Barrio Del Carmen daļu. Šeit šaurajās ielās, daudzas vecās mājas ir kļuvušas par restorāniem. Mūsdienās tā ir viena no vislabākajiem atpūtas zonām, tā ir pilna ar bāriem, terasēm un mūsdienīgiem krogiem. Daudzu tūristu aizraujošā ekskursija sāksies jau ierodoties pilsētā. Dzelzceļa stacija neapšaubāmi ir viena no pirmjām vietām, kur var sastapt tūristus. Valensijas dzelzceļa stacija atrodas pašā pilsētas centrā, dzelzceļa stacija ir būvēta starp 1906 un 1917 gadiem, tā ir viena no skaistākajām konstrukcijām attiecībā uz dzelzceļa arhitektūru. Tās fasāde ir dekorēta ar dažādu dārzeņu formām, apelsīniem un apelsīnu ziediem.

 

Vecs pilstas ielias

 

Baudot Valensijas lieliskās pludmales ir stingri jāievēro drošības noteikumi. Jo, ja tūristi neievēro pludmales sarkano karogu un iet peldēties, tie apdraud savu rošību un tiem var uzlikt naudas sodu līdz pat 1500 eiro.

 

Tirdzniecbas vieta

Valensijas apgabala tradicionālais ēdiens ir paelja. Tas ir rīsu ēdiens, kas tiek pagatavots no rīsiem, kas tiek audzēti uz vietas. Katrs tūrists, kas nonāk šajā Spānijas reģionā uzskata par savu pienākumu nobaudīt šo Vidusjūras virtuves paraugu.

Komentārs par rakstu: Valensija

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!