Svētdiena, 26. Maijs, 2024
Varis, Eduards, Edvards
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Tampere asu izjūtu cienītājiem

otrdiena, 20. oktobris (2009)   

Ja nākas būt Somijā vai arī, ja apzināti tiek meklētas asas izjūtas un piedzīvojumi, papildus pilsētas apskatei, noteikti jāiegriežas Tamperes atrakciju un atpūtas parkā „Sarkanniemi” (Särkänniemi).

 

Atrakciju parks izbūvēts Sarkanniemi pussalā un tā pamanāmākais vizuālais akcents ir skatu tornis Nasinnuela, no kura paveras ļoti plaša panorāma uz pilsētu un ezeriem, kas ieskauj Tamperi. “Sarkanniemi” sastāv no septiņiem objektiem, kuros kopumā ir vairāk kā 30 dažādu atrakciju gan pieaugušajiem, gan bērniem. Atrakciju parkā ir gan Superdzelzceļš Tornado un Delfinārijs, gan Akvārijs ar vairāk nekā 200 dažādu sugu ūdens iemītniekiem, gan Mājdzīvnieku parks, Planetārijs un augstais skatu tornis. Atpūtas un atrakciju parks ietver visdažādākās un galvu reibinošākās atrakcijas un karuseļus, kuros vizinoties iespējams apskatīt un izbaudīt skaisto pilsētas ainavu ar tās dzīvojamajiem rajoniem, ūdensšķirtni un lielajiem ezeriem.

 

atrakcijas

 

Atrakcijas

Tā kā atrakciju parks atrodas tieši Nasi ezera krastā, no Sarkanniemi laivu piestātnes var doties izbraucienā pa vienu no skaistākajiem ezeriem Somijā. Savukārt delfinārijā tā lielos un mazos apmeklētājus ar iespaidīgu pusstundu ilgu šovu priecē delfīni. Priekšnesuma laikā dzīvnieki izpilda dažādus trikus, spēlējas ar bumbu, metot to basketbola grozā, lec caur riņķiem un pamāj ar spurām skatītājiem. Izrādes varoņi – četri delfīni – trīs meitenes un puika Somijā ieradās 1985.gadā no Meksikas līča. Atrakciju parka delfīni ir aptuveni 2,7 metrus gari un sver 200 kilogramu. Tie ik dienu apēd aptuveni astoņus kilogramus siļķu, reņģu un kalmāru, ar ko par labi izpildītu triku dzīvnieciņu pabaro arī treneri.

delfini

 

 Ieejas maksa atpūtas un atrakciju parkā: Kompleksā biļete: aptuveni 27 eiro. Katra atsevišķa atrakcija, ja nepērk komplekso biļeti: aptuveni 8 eiro.

Papildus informāciju par atrakciju parku var atrast mājaslapā www.sarkanniemi.fi

Komentārs par rakstu: Tampere asu izjūtu cienītājiem

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!