Sestdiena, 13. Jūlijs, 2024
Margarita, Margrieta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Eiropas atrakciju parki

otrdiena, 20. oktobris (2009)   

Atrakciju parki liek smaidīt ikvienam, bet jo īpaši bērniem, tāpēc labākās vietas atpūtai ar bērniem noteikti būs populārākie Eiropas izklaides parki. Eiropā atrodas vairāki atrakciju parki un katrs no tiem piedāvā kaut ko savu, kaut ko oriģinālu un neatkārtojamu. Esot Francijā ir jāapmeklē trīs atrakciju parki.

Eirodisnejlenda

 

Lielākais no tiem ir „Eirodisnejlenda”, tā ir nepārspējama vieta pēc atrakciju daudzuma un to kvalitātes. Šajā parkā var sastapt visus Disneja multfilmu varoņus. Izbraukt ar amerikāņu kalniņiem un pavizināties tējas tasītēs.

 

Asteriks

 

Netālu no Parīzes atrodas izklaides parks „Asteriks”, šis parks ir veltīts franču komiksa varoņiem Asteriksam un Obeliksam. Šajā parkā var pabūt antīkajā Grieķijā, Parīzes viduslaiku ieliņās un izbaudīt seno Austrumu burvību. Parkā ir liels klāsts ūdens atrakciju. Šeit var ieraudzīt tropiskās kalnu upes un ūdenskritumus. Bērnu izbrīnu izraisīs delfinārijs, kurā delfīni veic neatkārtojamus trikus. Atrakciju parkā ir amerikāņu kalniņi, teātri un cirks, parka ieliņās uzstājas muzikanti, burvju mākslinieki un kaskadieri.

 

Futuraskop

Francijā ir vēl viens specifisks izklaides parks- „Futuraskop”. Šis parks tiek dēvēts par 21. gadsimta parku un par kinoteātru parku. Katrā parka kinoteātrī ir savs piedāvājums. Vienā no tiem var izbaudīt starpplanētu lidojumu, citā veikt lidojumu kopā ar krāsainiem tauriņiem. Kinoteātri ir specifiski ar to, ka ekrāni atrodas gan priekšā, gan zem kājām. Apmierināti būs arī datorspēļu cienītāju, jo parkā ir plaša datorspēļu kolekcija. Aizraujošu pastaigu pa parku nodrošina krāšņās strūklakas, putnu labirinti un pārsteidzošas arhitektūras tiltiņi.

 

Spānijā lielākais izklaides parks ir „Port Aventura”, kurā izklaides iespējas tiek piedāvātas gan bērniem, gan pieaugušajiem. Parkā atrodas dažādu pasaules vietu miniatūrkopijas. Šeit ir gan mežonīgo rietumu tematika ar kovbojiem un trako nobraucienu pa Lielo Kanjonu, gan Ķīniešu noslēpumainība ar maģiskiem trikiem un tematiskajiem restorāniem. Parkā var pabūt ikvienā pasaules nostūrī. 

Europa Park

 

Visu Eiropu vienas dienas laikā var apstaigāt Vācijas „Europa Park”, parks atrodas Francijas, Vācijas un Šveices robežās, netālu no Bādenbādenes kūrorta. Parkā atrodas Lielbritānijas, Francijas, Vācijas, Austrijas un citas Eiropas valstu miniatūras. Parkā atrodas arī pasakaina Šokolādes zeme, vikingu zeme un burvīgs Pils parks. Parks aizņem 65 hektārus, teritorija ir sadalīta 11 tematiskos apgabalos. Šajā atrakciju parkā vienas dienas laikā var izbaudīt Itālijas arhitektūras stilu, Venēcijas karnevālus, bruņinieku turnīrus, flamenko šovus un nobraukt pa 850 metru garo ūdens kalniņu.

Lego Land

 

Dānijas lepnums ir unikāls bērnu atrakciju parks „Lego Land”, tas atrodas Billundā. Tajā ir vairāk nekā 45 miljoni klucīšu. Parkā nosēžas Lego lidmašīnas, braukā vilcieni, peld kuģi un brauc spēļu mašīnas. Lego pasaule katru gadu piedāvā arvien jaunākas atrakcijas. Milzīgajā Lego pilī atrodas eksotisks restorāns ar viduslaiku ēdienkarti.

 

Aqua Serena

Viens no lielākajiem Baltijas akvaparkiem atrodas Somijā- „Aqua Serena”. Akvaparkā ir dažādu izmēru džakuzi, ūdenskritumi un oriģinālas ūdens kalniņu virāžas. Populārākā parka atrakcija ir 745 metrus garā ūdens caurule ar slīdēšanas ātrumu ap 40 km/h. Lieliska atpūta pēc aizraujošām atrakcijām ir īpašās alas, kurās ir izveidotas saunas, pirtis un restorāni.

Komentārs par rakstu: Eiropas atrakciju parki

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!