Svētdiena, 26. Maijs, 2024
Varis, Eduards, Edvards
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

La Sonora raganu meistarlietu tirgus

trešdiena, 21. oktobris (2009)   

Šī visai ērmotā iepirkšanās vieta atrodas Meksikā, un nav paredzēta gluži ikdienišķiem šopaholiķiem. Sonorā raganas sēž nelielos stendos un sola klientiem sniegt palīdzīgu roku nabadzības un neticības uzveikšanā. Tirgus ir atvērts katru dienu gan Meksikas, gan arī ārvalstu ceļotājiem un klaiņotājiem, kuri meklē kaut vai tik vien kā savu nākotni... Ikviens šeit var iegādāties mistiskas zālītes, čūskas asinis un kaltētus kolibri veiksmei.

 

Tirgus 

tirgus

 

Mehiko ir Dienvidamerikas baltās un melnās maģijas metropole, neskatoties uz to, ka Mehiko 90% skaitās katoļu dzīvesvieta. Daudzi vietēji izvēlas, piemēram, alternatīvus ārstēšanas veidus, vai vieglākus ceļus, kā novērst bronhītu, veicināt svara krišanos vai kaut vai cīnīties ar bailēm no lidošanas! Un šāds piedāvājums vilinošs liekas arī katram ziņkārīgam, lai arī neticīgam, eiropietim. Kopā ar dažādiem kaltētiem, žāvētiem un apstrādātiem faunas produktiem šeit atrodas arī iguānas, vardes un vāveres. Ja jūs sevi nevarat iztēloties pie vārāmā ragankatla, tad gatavas viras var iegādāties par aptuveni 10 $, kas nodrošina arī to, ka šajā veikalā pat nauda maģiski izkūp gaisā.

 

Sonora 

 

sonora

Ja jums rūp sava veselība vai preces derīguma termiņš un piemīt arī kādi ētiski apsvērumi par nežēlību pret dzīvniekiem, tad iespējams, ka vislabākais ir nepiedalīties šajās groteskajās veikala izdarībās, bet iegādāties Taro kārtis, ar kurām kavēt laiku uz ērta dīvāna mājās. Pietiekami lielā klāstā šeit atrodama arī speciālā literatūra, kuru izmanto katra sevi cienoša ragana. Par nieka pāris dolāriem savā īpašumā iegūsiet mīlestības dziras recepti, nodrošinot sev mūžīgo laimi. Ja šīs ērmības neliek jums pagurt, tad mīlestības receptes lielisks papildinājums būs skorpiona dzimumtieksmi uzlabojošā eļļa.

 

 sonora2

 

Šis tirgus ir viens no briesmīgākajiem un interesantākajiem pasaulē, tā nodrošinot dažādu kontingentu pārstāvju interesi. Bet, kā teicis ir Bēkons, nekas nav bailīgāks par paša bailēm...

Komentārs par rakstu: La Sonora raganu meistarlietu tirgus

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!