Trešdiena, 29. Novembris, 2023
Ignats, Virgīnija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Hamamatsu. Mūzikas pilsētas spožums un drupas

trešdiena, 28. oktobris (2009)   

Hamamatsu ir lielākā Shizuoka pilsēta Japānā. Tas ir viens no nozīmīgākajiem industriālajiem punktiem Japānā, jo šeit ir mājvietu atraduši tādi uzņēmumi kā Honda Motor Company, Kawai Pianos, Yamaha, Sony, Suzuki Motor Company and Hamamatsu Photonics, un daudzi, daudzi citi.

 

Hamamatsu 

hamamatsu

 

Ja raugāmies uz šīs visai neparastās vietas populāciju, kas sasniedz 818,197, tad šeit novērojamas plašas internacionalitātes pazīmes, jo šeit mitinās aptuveni 20 000 brazīlieši, aptuveni 3000 imigranti no Peru, kā arī Filipīnu, Ķīnas, Nepālas un Dienvidkorejas pārstāvji, tādejādi Jūs šeit varat gūt visai plašus nacionālos iespaidus dažādos etniskos veikaliņos, restorānos, bāros un klubos. Tā kā Hamamatsu ir ārkārtīgi plašas izklaides un ceļošanas iespējas, tādēļ varam uzskaitīt viens pāris nozīmīgākos kultūras tūrisma objektus... Act City, Itaya-machi ir Hamamatsu vienīgais debesskrāpis, kas ir pilsētas simbols. Tā dizainiskais risinājums veidots kā mutes ermoņikas – tas ir atgādinājums slavenākajam raksturojumam kā mūzikas pilsētai. 45.stāvā meklējama observatorija, kur varat atklāt sev Hamamatsu centra pārskatu no putna lidojuma.

 

Šajā ēkā ir arī teātri, iepirkšanās centri, parka komplekss, kultūras priekšnesumu vietas.

 

Act City 

Act City

 

Futamata pilsdrupas ir slavenas ar cīņām par tām starp Ieyasu Tokugawa un Shingen Takeda 16.gadu simtenī. 1579.gadā Tokugawa sievai šeit tika veikts nāvessods, bet 1600.gadā pils tika pamesta. Pašreiz nekas cits kā vien kailās sienas tur nav palicis, un apkārtnē mierīgi dus skaists parks... Mitake pilsdrupas ir ļoti sena un haikās apdziedāta vieta, tapusi 1340.gadā. Gaisotnē varat sajust seno japāņu kultūras vibrācijas, kas dzīvo 467 metru augstā virsotnē... Savukārt Akino Fuku mākslas muzejs ir novietots visai savdabīgā celtnē, kas ir veidota pārsvarā no vietējiem ciedriem un citiem dabas produktiem. Pamatkolekcijā ir vairāki jaunās paaudzes mākslinieka Akino Fuku meistardarbi, kā arī daudz kas cits.

 

Pirmdienās šis muzejs ir slēgts. Akino Fuku.

Akino Fuku

Komentārs par rakstu: Hamamatsu. Mūzikas pilsētas spožums un drupas

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!