Trešdiena, 29. Novembris, 2023
Ignats, Virgīnija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Neiepazītā Salaspils 3

trešdiena, 28. oktobris (2009)   

 

„Rīgava” - Līvzemes ielā

 

Ja pēc Salaspils Izstāžu zāles un Nacionālā botāniskā dārza apmeklējuma esat iecerējuši doties jaunā centra virzienā pa Līvzemes ielu, vispirms noteikti aicinātu pievērst uzmanību kultūras namam „Rīgava” (Līvzemes iela 7). Šie vārdi – Rīgava un Līvzeme, manuprāt, nudien labi sader kopā un latviešu mēlei liek tīkami kņudēt un atkārtot vēl un vēl. Kultūras nama ēka ir nesen atjaunota, iekštelpas mājīgas un laipni gaida ciemiņus. Protams, kā jau katrā kultūras namā, īstenā rosība sākas pievakarē. Bet ir vērts pievērst uzmanību afišām – ja ne tieši šodien, tad kādā citā reizē „Rīgavā” var patiešām jauki un lietderīgi pavadīt laiku. Ne tikai salaspilieši vien. No tuvākas un tālākas apkārtnes katrs var izmantot piedāvātās kultūras tūrisma iespējas.

 

rigava_nams

 

 

Mēs – par veselīgu uzturu

 

Trešdienas rītā sarunājos ar „Rīgavas” mākslinieciskās daļas vadītāju Renāti Ziedoni un lūdzu pastāstīt, kas tieši šajā kultūras namā tuvākajā laikā varētu visvairāk ieinteresēt. Vispirms – 4. novembrī (tātad tieši pēc nedēļas, arī trešdienā, plkst. 19.15, pirmajā nodarbībā ieeja bez maksas) tiek gaidīti tie, kuriem nozīmīga ir tik vēlamā izpratne par pareizu, veselīgu uzturu. Katrai nedēļai sava tēma (pavisam paredzētas 13 nodarbības), tiks rādītas arī dažādas izglītojošas filmas, būs izdales materiāli un uzvarētāju apsveikšana. Pirmajā reizē būs runa par pareizām brokastīm, produktiem veikalu plauktos, maltītēm ārpus mājas un vēl vairākiem jautājumiem, kas ir veselīga dzīvesveida pamatā.

 

 

Sportiskā zolīte

 

Stāsta Renāte: „Izveidojusies zolītes fanu kompānija ar mūsu kultūras nama direktoru, zolītes kluba dibinātāju un organizatoru Ēriku Miķelsonu priekšgalā. Nāk klāt arī jauni dalībnieki. Savu vārdu gan saka izveidojusies ekonomiskā situācija, tomēr, manuprāt, apmeklējums ir pietiekams. Nedomājiet, ka zolīte ir tikai vīru spēle: arī sievietes iesaistās. Kāpēc gan nē, ja šis brīvā laika pavadīšanas veids rosina gan domāšanu, gan iespēju aiziet projām no ikdienas rūpēm, kas bieži kā Dāmokla zobens virs mums karājas. Sacensties zolītē pie mums brauc arī no citurienes, tā kā laipni gaidām turpināt vai iemīt taciņu ceturtdienu vakaros uz „Rīgavu”. Tuvākā tikšanās būs 5. novembrī plkst. 19.00 Salaspils gadadienai veltītajā turnīrā. Vienkārši jāatnāk un jāspēlē! Nevis kā azartspēļu klubā, bet kā īstā sportā.”

 

Ģirts Jakovļevs un kafija Viena no „Rīgavas” tradicionālajām iezīmēm – „Rīta kafija ar...” Katru reizi šī pasākuma organizatore Anda Vaivade aicina uz mājīgu tikšanos kamerzālē ar kādu no populāriem un tautā iecienītiem teātra māksliniekiem. Arī tiem, kam aktīvās skatuves gaitas varbūt jau pagātnē, bet ir brīnišķīgi dzīvesstāsti un saikne ar skatītājiem saglabājusies. Piemēram, ļoti sirsnīga un jauka bijusi tikšanās ar Dailes teātra aktrisi Veru Gribaču. 7. novembrī (sestdien) plkst. 11.00 rīta kafiju varēs baudīt kopā ar Ģirtu Jakovļevu. Savas paaudzes elku, lielu aktieri un nozīmīgu personību latviešu teātrī. Uz šo pasākumu notiek biļešu iepriekšpārdošana (biļetes cena Ls 3,-). Sīkākas ziņas par „Rīta kafiju” un citiem pasākumiem iegūstamas pa tālruni 67943186.

 

Annām ieeja brīva! 8. novembrī (svētdien) astoņos vakarā „Pagrabiņā” neparastā kino draugi tiek gaidīti uz divu stundu labāko starptautiskā jauno režisoru īsfilmu festivāla „2 ANNAS” kino izlasi draudzīgā gaisotnē pie tējas tases. Tā ir laba ziņa. Vēl labāka – līdzi var ņemt sviestmaizes. Un pavisam, pavisam laba – Annām, uzrādot personu apliecinošu dokumentu, ieeja brīva! Annu pavadoņiem gan būs jānopērk biļetīte pa Ls 1,50 un to var izdarīt arī iepriekšpārdošanā. „Rīgava” Līvzemes ielā jūs gaida!

Komentārs par rakstu: Neiepazītā Salaspils 3

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!