Trešdiena, 29. Novembris, 2023
Ignats, Virgīnija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Portugāles kārdinājums

ceturtdiena, 29. oktobris (2009)   

Portugāle ģeogrāfiski un kulturāli ir nedaudz atstatus no kaimiņvalstīm, tajā pašā laikā tai ir sava unikāla un bagāta vēsture, vitāla pilsētvide un dievīgi skaista daba. Tā bija arī viena no nabadzīgākajām Rietumeiropas valstīm, nonākot pie demokrātijas sliekšņa 1974.gadā, tomēr, neskatoties ne uz ko, tā ir kontinenta viens no iekārojamākajiem ceļojuma mērķiem. Klimats, kas iet roku rokā ar investīcijām, ir izveidojis šajā vietā pēdējo gadu laikā ļoti labu golfa infrastruktūru, padarot Portugāli par golfa paradīzi.

 

Britu Golfers Today šo valsti 2008.gadā minēja kā gada labāko golfa vietu, tādēļ, ja vēlaties apvienot skaisto ar lietderīgo, šī ir vienreizēja iespēja atklāt sevī snaudošo talantu tam vispiemērotākajā vidē. Ja vēlaties apmeklēt ievērojamakās vietas un skaistākās celtnes, TOP 3 vietām Jūsu saraksta jābūt Lisbonai, Sintrai un Porto. Savukārt slavenākās pludmales atrodas Algarvē, kur dabiskais skaistums un ainavu līnijas atrodas mierpilnā harmonijā, radot absolūtu ideālismu. Sērfošana, peldes, pludmales volejbols un nebeidzamā brīvdienu sajūta būtu jāmeklē vairāk dienvidu pludmalēs, kur ūdens ir siltāks un mierīgāks.

 

 

Pils, Sintra

 

Pils, Sintra

 

Nakts izklaižu un notikumu virpuļa epicentrs ir Lisbonā, Porto un Albufeirā, kas ir katra uzdzīves karaļa svētā trīsvienība Portugālē, bet dabas mīļotājiem un mierīgākas darbības alkstošiem prātiem jāapmeklē Madeiras un Azoru salas – dabas rezervātu un neskarta pirmatnīguma mājokļi.

 

 

 

 

 

 

Porto

 

 

 

Visi svarīgākie notikumi norisinās pārsvara vasaras mēnešos – galvenokārt Ziemeļportugālē. Tie ir dažādi mūzikas festivāli, no kuriem divi vecākie ir Paredes de Coura un Vilar de Mouros. Ritms, pludmale un brīvības oreols virs Jūsu piedziedātajām galvām būs nebeidzamas laimes solījums.

 

Albufeira

 

Albufeira

Portugāle ir samērā maza valsts, un ar jebkāda veida transporta līdzekli var samērā viegli un ātri pārvietoties. Tāpēc jau pirmajā reizē ir iespējams iepazīties ar dažādiem valsts nostūriem un vietām, tāpat, baudot visus labumus, izgaršojiet augstvērtīgos vīnus.

Komentārs par rakstu: Portugāles kārdinājums

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!