Pirmdiena, 29. Novembris, 2021
Ignats, Virgīnija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Montenegro renovācija.

sestdiena, 31. oktobris (2009)   

Vēl viena Balkānu pērle, kas atrodas pie Adrijas jūras. Tā robežojas ar Horvātiju, Bosniju un Hercegovinu, Serbiju, Kosovu un Albāniju, tiklīdz kā beidzās 90-to gadu civilais karš, tūrisms ir strauji attīstījies šajā vietā. 2007.gadā valsts apciemotāju skaits bija sasniedzis karstāko punktu, kas bija ļoti tuvu pirmskara rādītājiem, tādēļ 2008.gadā tika atjaunoti lielākā daļa no ceļiem un viesnīcām.

 

Montenegro 

montenegro

 

Boka Kotorska, kā runā, esot viena no skaistākajām vietām Eiropā, kuras vecpilsētas Kotor un Perast ir iekļautas Unesco kultūras mantojumu sarakstā. Savukārt īsts dabas brīnums ir Tara kanjons, kas ir dziļākais visā Eiropā un otrais dziļākais visā pasaulē pēc Lielā kanjona, un niršana Tara upē pašreiz ir tūristu absolūti populārāka aktivitāte šajā vietā, jo tai piemīt zināma eksotika.

 

Kotor 

kotor

 

Skadar ezers ir vislielākais Balkānos, un tam ir neticami plaša dabiskās vides apdzīvotība, kur mājvietu raduši ļoti daudzi floras un faunas pārstāvji, kas padara šo vietu reģionā ārkārtīgi unikālu, tādēļ, ja apsverat apceļot kādu no Balkānu valstīm, varam ieteikt sākt tieši ar Montenegro. Ja esat ciemiņš šajā valstī, ir jāievēro trīs nerakstītie likumi: piemēram, nav pieņemts valkāt šortus publiskās iestādēs (neatkarīgi no gadalaika), bet, aplūkojot baznīvas un klosterus, velciet ieturētu apģērbu, jo tam šai valstī ir piešķirta būtiska nozīme

 

Pludmale 

pludmale

 

Pludmalēs novilkt peldkostīma augšdaļu ir nepiedienīgi un noteikti pat nepieļaujami, tādēļ šādas izdarības jāatstāj priekš nūdistu pludmalēm, kuras, starp citu, šajā valstī arī ir pietiekami lielā skaitā. Un, treškārt, ja esat acīmredzami piedzēries, tad tas Montenegro liecina par ārkārtīgi sliktu gaumi un sliktākajām rakstura iezīmēm, tas rada tūlītēju iespaidu apkārtējo acīs, tādēļ, ja esat ielūgts kādos svētkos, kur lieto alkoholu, esat gatavs turēt glāzi rokās vien kā butaforiju, bet arī šajā valstī ir plūmju spirts rakija, kas ātri vien ostītājus gāž nost no kājām.

Komentārs par rakstu: Montenegro renovācija.

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!