Svētdiena, 26. Maijs, 2024
Varis, Eduards, Edvards
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

„Zirgs” apkalts veiksmīgiem pakaviem

pirmdiena, 2. novembris (2009)   

„Zirgs” apkalts veiksmīgiem pakaviem

 

restorans_zirgs1 restorans_zirgs

 

Līvzemes ielā 26 atrodams jauks, omulīgs krodziņš – bārs „Zirgs”. Kādreiz kafejnīca „Riekstiņš”, bet nu jau no jūnija bāram citi saimnieki, cits piedāvājums un citas aktivitātes. Jauneklīgs un patiesi simpātisks šis Salaspils zirdziņš, arī apkalpojošais personāls un lielākā mērķauditorija ir jauni cilvēki – virs 20 līdz gadiem 35. Tas gan nenozīmē, ka tīņiem vai senioriem te nebūtu ko darīt vai viņi justos slikti, nebūt nē. Laipni lūgti visi, protams, arī Salaspils viesi.

Putu cīņas naktī

„Mēs nopietni strādājam pie tā, lai būtu arvien labāk un labāk, serviss augstākajā līmenī un netrūktu apmeklētāju,” pārliecināta bāra vadītāja Liene Bērtaite. „Rīkojam dažādus pasākumus. Vasarā sarīkojām Latvijā tobrīd vēl maz zināmu izklaidi – „putu cīņas”: nakts, izgaismots liels baseins, piepildīts ar ūdeni un putām, cīņas... Piemēram, divām meitenēm, kurām aizmugurē starp lāpstiņām piestiprināta lenta, šī lenta jānorauj. Varētu teikt, ka šis bija mūsu grandiozākais pasākums pēc atklāšanas.”

 

Izklaide dāmām un kungiem

 

„Zirgā” notikuši arī dāmu vakari ( ar kungu striptīzu), kungu vakari (ar dāmu striptīzu) un pirms pāris nedēļām kopīgs vakars, jā, arī ar striptīzu. Uz pēdējo vakaru bijis ļoti liels pieprasījums – nelielajā 45 kvadrātmetru zālē pabijuši ap 200 apmeklētāju. Liene uzskata, ka šāda izklaide Salaspilī vajadzīga, jo ne jau katrs vēlas braukt atpūsties uz Rīgu un maksāt zināmu naudas summu par ieejas biļeti. „Zirgā” pasākumi rīkoti bez maksas, saprotot, kādi tagad laiki. Bet tas nemazina priekšnesumu kvalitāti. Liene stāsta, ka bārs sadarbojoties ar tiešām labākajiem Latvijas dejotājiem. Gala rezultātā apmierināti visi.

 

Karbonāde iziet tautā

 

Viesim, kas pirmo reizi iegriezies „Zirgā”, Liene iesaka nobaudīt firmas ēdienu: grilētu karbonādi ar kauliņu. Varētu teikt, ka šī karbonāde jau izgājusi tautā (karbonādes un salātu porcija maksā Ls 2.50; pēc izvēles papildus vēl nedaudz jāpiemaksā par kartupeļiem vai rīsiem) . Kopumā ēdienkarte ir tiešām plaša: zupas, aukstās un karstās uzkodas un vēl daudz kas cits, ko tikai sirds vēlas. Cenas – demokrātiskas, porcija reti maksā vairāk par Ls 4.00 (pats dārgākais ir lasis). Lai garšotu vēl labāk, katru otro sestdienu pēc astoņiem vakarā tiek piedāvāta dzīvā mūzika. Piemēram, oktobra pēdējā sestdienā krodziņā viesojās Jenny May.

 

Savējiem viss skaidrs

 

No stiprākiem dzērieniem iecienīts ir firmas kokteilis: degvīns, dzērveņu sula un īpašs sīrups. Oficiāla nosaukuma pagaidām vēl nav – bāra vadītāja dod apmeklētājiem iespēju izteikt savus oriģinālos priekšlikumus. Savējie to saucot vienkārši par „Šteina kokteili” (un tam droši vien ir zināms pamats) un katrs saprotot, par ko ir runa. Protams, dzērienu klāsts (gan alkoholisko, gan bezalkoholisko) arī ir plašs, kā jau bāram pieklājas. Vēl varētu piebilst, ka bārs strādā līdz pieciem rītā, taču nekādu starpgadījumu gan neesot bijis. „Zirgā” esot droši.

 

Zirgiem jāsaķēdējas!

 

Liene nebaidās riskēt, rīkojot ekskluzīvas izklaides. Biznesā bez riska nevarot iztikt. Jākonkurē taču ar Rīgu. Līdz šim pamatā viss veicies. Un kāpēc gan lai tā nebūtu, ja bārā strādā un par viesu ērtībām rūpējas uzņēmīgi jaunieši, kuru savu „Zirgu”, šķiet, tiešām apkaluši veiksmīgiem pakaviem. Lai piepildās Lienes vēlējums – visā Latviju varētu saķēdēties šādu zirgu tīkls.

 

Anita Grīniece

Komentārs par rakstu: „Zirgs” apkalts veiksmīgiem pakaviem

sīkā
23.04.2011 22:21:31
nu par drošumu nezin cik patiesi, tur strādā garnadzu banda , kas apzog klientus, nupat manai meitai nozaga somiņu ar visu maku un mobilo, mēnesi atpakaļ čomam dzemperi, nu Zirgam jādomā kā ar to cīnīties
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!