Ceturtdiena, 25. Jūlijs, 2024
Jēkabs, Žaklīna
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Ko piedāvā Itālija?

trešdiena, 4. novembris (2009)   

Italu vini

 

Noteikti apmeklējiet Itālijas vīna dārzus/ražotnes, jo šī valsts ir slavena tieši ar savu vīnu produkciju. Un vīna dārziem ir tendence atrasties tieši pašās pasakainākajās vietās. Veiksmīgākā pieeja būtu izvēlēties par labu organizētai ekskursijai, jo pašrocīgi apmeklējot objektus varat negūt pilnīgu priekšstatu. Dienas ceļojumi parasti tiek organizēti ar viesnīcas starpniecību, un, ja Jūs esat apmeties kādā pilsētā, kas slavena tieši ar vīna darītavām, piemēram, Chianti, tad varat griezties vietējā tūrisma birojā. Ir arī daži uzņēmumi kas piedāvā garākas tūres, kurās iekļautas arī maltītes un visu pārējo, kas ir nepieciešams. Vienkāršoti šādus uzņēmumus var atrast internetā, kā meklējamos vārdus ievadot „Italian wineyard tours” vai „wine tour Italy”.

 

Vienīgais, ar ko ir jārēķinās, ir augstas izmaksas, jo šādas tūres parasti nodrošina labu ēdināšanu, lieliskus vīnus un augsta standarta servisu. Ja tādēļ vēlaties organizēt individuālu ceļojumu un īrēt mašīnu, palīdzīgu roku Jums sniegs Movimento Turismo del Vino mājas lapa. Šī mājas lapa ir itāļu valodā, bet tādas nianses kā adreses un vīna ražotāju apmeklētāju darba laiku Jūs noteikti varēsiet atrast arī bez valodas zināšanām.

 

Ar riteniem pa Italiju 

Ar riteniem pa Italiju

Otrs piedzīvojums, ko piedāvā Itālija, ir riteņbraukšanas tūres. Šāds pakalpojums ir atrodams vairāku uzņēmumu „ēdienkartē”, un tādejādi ir iespēja aplūkot mazāk urbanizētās vietas un lauku ciematus. Parasti šāds pakalpojums sevī ietver riteņus, gidu un bagāžas transportēšanu vai arī Jūsu transportēšanu, ja pēkšņi sajutīsieties ļoti saguris. Riteņbraukšanas tūres variācijas pārklāj dažādas intereses, bet parasti pilsētas un viesnīcas maiņa notiek katru dienu. Arī interneta tīmeklī varat mēģināt ko līdzīgu atrast, ievadot „Cycle Tours Italy”.

 

Italijas cits rakurss 

Italijas cits rakurss

Trešais, bet ne mazāk šarmantais veids, kā iepazīt Itāliju, ir burāšana, jo tā ir ideāla iespēja aplūkot tieši valsts salas, piemēra, Sardīniju un Sicīliju. Šāda veida aktivitātes parasti tiek organizētas pēc Jūsu brīvas izvēles, dodot priekšroku buru laivām, piemēram, ar apkalpi vai arī priviliģētām kabīnēm vai arī jebkādam citam peldošam transporta līdzeklim pēc sirds patikas.

Komentārs par rakstu: Ko piedāvā Itālija?

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!