Ceturtdiena, 7. Decembris, 2023
Dzirkstīte, Anta, Antonija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Zirgu pakavu klaudzoņa Kuldīgas ielās

trešdiena, 11. novembris (2009)   

Šo brīnišķīgo izbraucienus pa Kuldīgas pilsētu ar karieti vai ratiem piedāvā firma „Zvaigžņu rati”, kuras pārstāvis Viesturs Adlers šīs idejas īstenošanai bija nepieciešami astoņi mēneši. Tagad firmai ir divi stalti zirgi, kas pirkti Polijas zirgaudzētavā un ir speciāli apmācīti braukšanai pa pilsētu. Zirgus kopj un kučierē profesionāļi, tāpēc bažīties par to, ka kaut kas var noiet greizi – nav pamata.

 

Viss sākas Rātslaukumā pie tūrisma informācijas centra – Baznīcas iela 5 un arī pie pils sarga namiņa - Pils iela 4. Standarta brauciens, kas ir: no Rātsnama līdz vecajam Ventas tiltam, kas ilgst aptuveni 20 minūtes.

 

Cenas: bērnam maksā vienu latu, pieaugušajam trīs latus. „Kuldīgā iepriekš šāda piedāvājuma nav bijis, bet senatnīgajai pilsētai zirga transports ir ļoti piemērots līdzīgi kā Austrijā un citās valstīs,” saka V.Adlers. Viņš min, ka, strauji kāpjot degvielas cenām, zirga pajūgu varbūt sāks izmantot ne tikai izklaidei, bet arī cita rakstura braucieniem pilsētā. Nākotnē „Zvaigžņu rati” iecerējuši papildināt ilgtspējīga un videi labvēlīga tūrisma piedāvājumu, izmantojot mūsu bagātos dabas resursus. Sezonu iecerēts pagarināt, izbraucienus zirga pajūgā piesaistot dažādiem svētkiem – ne tikai tradicionālajiem Jāņiem, Ziemassvētkiem un festivālam Dzīres, bet arī Helovīna, Valentīna, Miķeļa dienai u.c.

 

Vienīgās rūpes esot satiksmes drošība. Kad „Zvaigžņu rati” uzsāka šo pakalpojumu - braukt gribētāju netrūka, veidojās pat rindas Rātslaukumā. Vislielākais prieks par vizināšanos – bērniem, tomēr bieži redzētā kariete un skaistais zirgs priekšgalā ir pilni ar vizināties gribētājiem. Vizināties ir iespēja gan vienjūgu, gan divjūgu - grupā līdz desmit cilvēkiem. Brauciens var sākties, ja minimālais pasažieru skaits ir divi pieaugušie un divi bērni. Vispieprasītākā diena ir sestdiena, kad vizināties vēlas gan lieli, gan mazi, bet pārējās dienas vasarā rit laiski.

 

Izmantojot „Zvaigžņu rati” pakalpojumu, iespēja aplūkot pilsētu savādāk, iespēja gūt jaunus iespaidus un labu garastāvokli. Smaidu un prieku brauciena laikā var dāvāt viens otram un prieks izsaucieni ir kā medus maize kučierim, kurš priecājas par katra braucēja nesamāksloto un tik ļoti dabīgo prieku. Info: - Pajūgu ir iespējams iznomāt (uz noteiktu laiku) lielākiem un mazākiem svētkiem - kāzām, kristībām, dzimšanas dienas svinībām. - Braucēji var izvēlēties savu maršrutu – īsāku vai garāku – maršrutu. - Sezona – siltais laiks, bet ir iespēja sarunāt atsevišķus braucienus noteiktā laikā un datumā.

 

Kontakti: Adrese: Pils iela 4, Kuldīga 28846483

kuldigas.ormanis@gmail.com

 

Iveta Z.

Komentārs par rakstu: Zirgu pakavu klaudzoņa Kuldīgas ielās

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!