Ceturtdiena, 30. Novembris, 2023
Andrejs, Andrievs, Andris
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Romantiskākās pilsētas pasaulē- top 10

piektdiena, 13. novembris (2009)   

Vairāku gadu garumā ir apkopotas vietas, kuras vispasaules ceļotāji daudzbalsīgi uzskata par romantiskākajām pilsētām pasaulē. Protams, visupirms prātā nāk Parīze un Venēcija, bet izrādās, arī lielpilsētu metropolē Ņujorkā cilvēki ir saskatījuši lielāku romantisma devu kā citviet Noskaidro, kuras ir pārējās pasaules romantiskākās pilsētas! 

 

Veneecija

 

1. Venēcija

 

Venēcija ar kanāliem, krāšņajām pilīm, gondolām un vientuļajām ieliņām kanālu malā ir pilsēta ar neparastu auru- kā radīta mīlētājiem, kur pastaigāties stundām ilgi. Labākais laiks ceļojumam: marts, aprīlis, maijs, februāris (karnevāla mēnesis). Nepiemērots laiks ceļojumam: novembris un decembris- plūdu laiks.

 

2. Parīze Dažādu delikatešu, vīna, šampanieša baudīšana, pilsētas iedzīvotāju īpašais dzīves ritms, virkne ievērojamu vietu, ko apskatīt. Šeit noteikti var izrauties ārpus savas ikdienas. Parīze ir īpaša ar savu šarmu, eleganci, jutekliskumu un modes sajūtu. Labākais laiks ceļojumam: pavasaris, rudens un ziema.

 

3. Roma un Florence Roma ir tā pilsēta, kurā var ceļot cauri trim gadsimtiem. Savukārt, bet Florence – īstena mākslas pilsēta! Tās ir vietas, kur mūsdienu elpa savijas ar senatnīgo. Labākais laiks ceļojumam: pavasaris un rudens (vasara- ļoti karsta).

 

4. Ņujorka Vieta, kur piepildās visi lielākie sapņi un kur debesskrāpji, šķiet, patiešām duras debesīs. Viens no pasaules svarīgākajiem finanšu, kultūras, modes un izklaides biznesa centriem. Tajā sastopama milzīga kultūru daudzveidība (Ņujorkā dzīvo aptuveni 200 tautību cilvēki). Īstena metropoles sajūta! Labākais laiks ceļojumam: aprīlis, maijs, septembris, oktobris.

 

5. Honolulu (Havaju salas) Havaju salas ir pazīstamas kā vieta ar pasakainām pludmalēm, nemainīgi siltiem laika apstākļiem, brīnišķīgu dabu un nesteidzīgu dzīves ritmu. Tā ir lieliska vieta romantiskām brīvdienām, sērfojot, spēlējot golfu, izbaudot dabu vai vietējo nakstdzīvi pludmales krastā. Labākais laiks ceļojumam: jebkurš gadalaiks.

 

Barseloona

 

6. Barselona Barselonā virmo dzīvesprieks, mīlestība uz mākslu un alkas pēc brīvības. Īpašu noskaņu šeit iedveš arī vienmēr smaidīgie un labdabīgie barselonieši. Labākais laiks ceļojumam: maijs, jūnijs, septembris, oktobris.

 

7. Sanfrancisko Izbaudot šīs pilsētas atmosfēru, laiks paiet nemanot! Temperamentīgā nakts dzīve, Zelta Vārtu tilts, okeāns… Labākais laiks ceļojumam: no septembra vidus līdz novembra vidum. Nepiemērots laiks ceļojumam: ziema un pavasaris- lietains, vasarā- piekrastē bieza migla.

 

8. Vīne Nostalģija šeit mijas ar luksusa un romantikas sajūtām. Šeit vērojamas ķeizaru ziedu laikus atgādinošas pilis, jo tas bija Eiropas galma dzīves centrs un operetes pilsēta, kurā skan Vīnes valši. Austrijas kafijas un kūku debešķīgā smarža… Labākais laiks ceļojumam: jebkurš gadalaiks.

 

9. Londona Tajā angļu aristokrātiskajā konservatīvismā taču ir savs šarms, vai ne? Skaisti parki un tilti, veclaicīgi elementi kopā ar varānm iepirkšanās iespējām, kultūru daudzveidība... Labākais laiks ceļojumam: jebkurš gadalaiks.

 

10. Prāga Prāga ir Centrāleiropas bagātākā pilsēta arhitektūras ziņā. Tur atrodas neskaitāmi muzeji, mākslas galerijas, teātri un koncertzāles. Īstena bauda izsmalcinātas mākslas piekritējiem! Labākais laiks ceļojumam: jebkurš gadalaiks.

Komentārs par rakstu: Romantiskākās pilsētas pasaulē- top 10

urfmvd
14.03.2012 11:02:54
GgOWgc , [url=http://lcvmvrdwdijo.com/]lcvmvrdwdijo[/url], [link=http://obhikzyrolqm.com/]obhikzyrolqm[/link], http://pacjdkvvpuql.com/
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!