Trešdiena, 22. Maijs, 2024
Emīlija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Krustpils pils - Jēkabpils vēstures muzejs

trešdiena, 25. novembris (2009)   

Muzejs atrodas Jēkabpilī, Rīgas ielā 219 b. Šim muzejam ir plašs piedāvājuma klāsts. Ekskursijas te notiek ne tikai dienas laikā, bet arī naktīs. Jāsaka, ka šis muzejs var ieinteresēt katru, jo te var atrast ekskursijas katrai gaumei. Jau pieminēju, ka ekskursijas te notiek ne tikai dienas laikā. Ekskursijas “Nakts Krustpasakas” notiek vēlās vakara stundās, tad, kad līdz ar tumsu parādās arī noslēpumainā un mistiskā gaisotne pilī. Un tieši tad sākas pastaigas pa pils pagrabu, klausoties stāstus par spokiem un izklaidējoties. Tiem, kam ir vairāk nekā 18 gadi, ekskursijas laikā tiks piedāvāta karstvīna degustācija. Šai pašā pilī var izbaudīt arī patiesāko Ziemassvētku atmosfēru. Ziemas laikā šajā pilī darboja latviešu ziemassvētku vecīša darbnīca. Ekskursijas laikā var satikt īstu ziemassvētku vecīti, izstāstīt viņam savas vēlmes, piedalīties jautrās rotaļās, dziedāt ziemassvētku dziesmas un nogaršot īpašo rūķu gatavoto pīrāgu.

 

Krustpils pils - Jēkabpils vēstures muzejs

 

3741_krustpils_pils Vēl vienā īpašā dienā var doties uz šo muzeju, lai cik neticami tas izklausītos, bet te ir iespējams jautri un izglītojoši atpūsties kāzu dienā. Ekskursijas “Baronu korfu kāzu tradīcijas” ir paredzētas jaunlaulātajiem un viņu viesiem. Pietam, ja tā padomā, kad tad vēl, ja ne ekskursijas laikā, var dejot Krustpils pils zālē. Ekskursijas laikā tiks veikts arī lielisks rituāls, kas nesīs jaunlaulātajiem laimi- zvanīšana laimes zvanā. Ja vēlaties nedaudz pakavēties vēsturē, tad jāzin, ka arī to ir iespējams izdarīt Krustpils pilī. Te tiek piedāvātas ekskursijas, kuru laikā ir iespējams atcerēties kā izskatījās tērpi daudz, daudz gadu atpakaļ. Pietam, varēs izveidot pašiem savu neatkārtojamu leļļu tērpu kolekciju. Ja jau runa aiziet par rokdarbiem, tad noteikti ir jāpiemin ekskursijas “Gaismu pašu rokām”. Te katrs varēs izgatavot savu īpašo svecīti. Ja Jūms nav ne jausmas kā to darīt, neuztraucaties.

 

 

 

 

Ekskursijas laikā Jums tiks atklāti visi sveču liešanas noslēpumi. Svece Ir noteikti jāatceras, ka katrai noteiktai grupu ekskursijai iepriekš ir jāpiesakās. Jo priekš tām darbiniekiem ir jāsagatavojas. Ja Jūs muzejā ierodoties nevienu nebrīdinot, tad Jums būs iespēja apskatīt vienīgi muzeja parastās ekskpzīcijas.

 

Krustpils pils- Jēkabpils vēstures muzejs no 1. Novembra līdz 1. Maijam strādā no 9:00 līdz 17:00 darbadienās un no 10:00 līdz 16:00 sestdienā, svētdiena ir brīvdiena. Bet gada gaišākajā laikā, tas ir no 1.Maija līdz 1. Novembrim strādā no 9:00 līdz 18:00 darba dienās un no 10:00 līdz 17:00 sestdienās un svētdienās.

 

Skolēniem ekskursija vasaras laikā izmaksās 0, 80 Ls, ziemas laikā 0, 60 Ls. Studentiem un pensionāriem ieejas cena ir 1, 00 Ls/ 0, 80 Ls. Ieejas cena pieaugušajiem ir 1, 20 Ls/ 0, 80 Ls. Šajos izcenojumos ir iekļauti arī gida pakalpojumi. Protams izcenojumi mainās, ja ekskursija notiek grupās. Pirmsskolas vecuma bērniem, invalīdiem un bērnu namu audzēkņiem ieeja Krustpils pils- Jēkabpils vēstures muzejā ir bezmaksas.

Komentārs par rakstu: Krustpils pils - Jēkabpils vēstures muzejs

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!