Trešdiena, 22. Maijs, 2024
Emīlija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Skaistākās vietas Rīgas panorāmas baudīšanai…

svētdiena, 29. novembris (2009)   

Rīga ir pilsēta ar savu jūtu mudžekli, raksturu un skaistumu, bet rīdzinieki ir iedzīvotāji, kuriem vajag visu un uzreiz. Sajūtu, kas visa galvaspilsēta ir pie kājām, jūs varat noķert vairākās vietās, kur apmeklētājiem ir ekskluzīva iespēja pilsētu „satvert” vienā plaukstā.

 

Albert hotel 11.stāvā paveras skaista Rīgas panorāma no viesnīcas bāra „Star Lounge” terases. To raksturo Rīgas parki, jūgendstila arhitektūras ēku jumti un dzestrs vējš, kas virmo arī izsmalcinātajā bāra gaisotnē. Lieliska vieta saulrieta vērošanai modernās celtnes apartamentos.

 

Albert Hotel 

 

Albert hotel

Viesnīcas Latvija 27.stāvā atrodas Sky Point, kur apzināta vai ikkatra detaļa, lai acu baudai nebūtu robežu gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Saunas komplekss un bārs ar skatu uz Rīgas panorāmu un sajūta, ka esi īpašs raksturo šo vietu kā vienu no visautentiskākajām. Jums ir iespēja vērot pilsētu caur jaudīga teleskopa aci, kura nepalaidīs garām vissīkākās nianses, kas vērojamas dzīvē aiz sienām… Saskatāmas pat ārpus Rīgas esošās vietas.

 

 

Pēterbaznīcas tornis ir visvairāk zināmā vieta, no kuras var vērot Rīgu no putna lidojuma. Līdz pat Otrajam pasaules karam vēsturiskais tornis bija augstākā koka celtne Eiropā. Tā celtniecība tika aizsākta 1456.g., pabeidzot 1491.g. http://valoda.ailab.lv/kultura/kultura/pbazn.gifTornis bija 136 m augsts, smailes galā bija lode, kas kalpoja par dokumentu krātuvīti, un gailis, kas Eiropas tradīcijās sastopams jau kopš viduslaikiem, kalpojot ne tikai par vējrādītāju.

 

Pēterbaznīcas tornis

 

Peterbaznicas tornisNeo bārs, kas ar savām spožajām gaismām ērti iekārtojies centrālās stacijas pulkstenī, ir īpaša vieta, kur vairākas nelielas bāra telpas izkārtotas trijos stāvos, kuri, savukārt, savienoti ar vītņu kāpnēm. Stikls, neons un modernā urbanizācija šo vietu raksturo visspilgtāk, un vienīgi šeit jūs būsiet pašā Rīgas satiksmes un notikumu epicentrā, vistuvāk lejā notiekošajai kņadai un kustībai.

 

Zaķusalas lepnums televīzijas tornis ir 368 metrus augsts un tas ir ne tikai augstākais Baltijas valstīs, bet arī visā Eiropas Savienībā un trešais augstākais Eiropā. Skatu laukums, kas atrodas 97 m virs Zaķusalas, ir augstākais publiski pieejamais skatu punkts Rīgā. No tā var labi pārredzēt Vecrīgu, Rīgas centru un Pārdaugavu. Labos laika apstākļos ir iespējams redzēt Rīgas HES Salaspilī un Siguldas augstākos punktus, kā arī Rīgas jūras līci un kuģus tajā.

 

 

Televīzijas tornis 

 

Televizijas tornis

 

 

 

Raugaties debesīs apžilbinātām acīm, meklējiet detaļas kopainā un tveriet mirkli, kas pieder tikai jums dotajā mirklī!

Komentārs par rakstu: Skaistākās vietas Rīgas panorāmas baudīšanai…

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!