Trešdiena, 19. Jūnijs, 2024
Nils, Viktors
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Ziemassvētku garu meklējot

otrdiena, 8. decembris (2009)   

Ziemassvētki nav iedomājami bez krāsainām eglītēm, spožām gaismām, fantastiskiem veikalu skatlogiem un noteikti ne bez daudzām mīļām dāvanām zem eglītes. Daudzās valstīs Ziemassvētku izpārdošana ir kā sena svētku tradīcija. Ikviens Ziemassvētkos iegādāsies dāvanas, bet izpārdošanas padara iepirkšanos krietni lētāku un ērtāku.

 

Piemēra, Ziemassvētki ir vissvarīgākie svētki daudzās Vācijas ģimenēs, pietam, tieši šajos svētkos tiek dāvinātas vislabākās un sirsnīgākās dāvanas. Anglijā šie svētki ir ļoti iemīļoti, tāpēc gandrīz katrā veikalā ir speciālas svētku akcijas. Bet Somijā svētki ir tik ļoti iecienīti, ka iedzīvotāji svin gan mazos, gan lielos Ziemassvētkus. Savukārt Parīzes veikalu skatlogi Ziemassvētku laikā pārtop par īstām izrāžu vietu. Tāpēc šajās valstīs atlaidēm ir liela nozīme, katrs uzņēmums piesaista klientus visneparastākajos veidos. Arī Latvijā notiek ideālas izpārdošanas. Daudzos veikalos cenas tiek krietni pazeminātas un tiek rīkotas speciālas svētku akcijas. Atlaides darbojas gan pārtikas veikalos, gan lieliskos apģērbu veikalos, gan grāmatu veikalos, gan dažādos bērnu veikalos, īsāk sakot visos iecienītākajos veikalos.

 

Tas ļauj ietaupīt pircēju laiku un naudu, pietam padarot iepirkšanos par kaut ko skaistu un neaprakstāmi patīkamu. Bet lieliskākais, kas ir izdomāts, noteikti ir Ziemassvētku tirdziņi, kas ir arī pie mums Latvijā. Tieši šajos tirdziņos, nevis lielveikalos var izjust īsto ziemassvētku garu. Kas var būt lieliskāks par daudziem pārdevējiem, kuri piedāvā prātam neaptveramas lietas- gan visādus Ziemassvētku gardumus, gan suvenīrus, gan visai ikdienišķas lietas, bet par krietni lētākām cenām. Šajos tirdziņos var nopirkt vissirsnīgākās lietas, piemēram, siltas adītas cepurītes, pirkstainīši un šallītes, dažādus koka izstrādājumu, jaukus sudraba rotājumus un vēl daudzas citas sirdij tuvas lietas.

 

Tirdziņš 

Tirdzins

Vēl noteikti ir jāpiemin to fantastisko atmosfēru, kas valda šādos tirdziņos. Iedomājaties- neliels sniedziņš, neskaitāmas dāvanas, smaidoši cilvēki, pūkaini cimdiņi, karsta šokolāde un domas par to, ka katra nopirktā dāvana iepriecinās jums dārgos cilvēkus. Diezgan pasakaina atmosfēra, tieši tāda, kādai ir jābūt Ziemassvētkos.

 

Ziemassvētku tirgus 

ziemassvetku_tirgus

 

Tirdziņos var arī kaulēties, kas ļaus vēl vairāk samazināt pirkumu izmaksas. Šādos tirdziņos varēs atrast īsto Ziemassvētku garu, ne tikai iepērkoties, bet arī veicot savas laimes liešanu, uzzinot, kas gaidāms tuvākā gada laikā. Smaidu radīs dažādas spēles un dziesmas un noteikti arī krāšņais Ziemassvētku ugunskurs. Iegādāties lieliskas Ziemassvētku dāvanas un izjust īsto Ziemassvētku atmosfēru šogad varēs Domu un Līvu laukumā no 29. novembra, līdz 10. janvārim. Vērmanes dārzs pārvērtīsies par daudzo tirgotāju un pircēju pulcēšanos vietu no 18. decembra līdz 27. decembrim. Mazā Jaunavu ielā Rātsnama pasāžā pārvērtīsies par Ziemassvētku izpārdošanas vietu no 19. decembra līdz 23. decembrim. Šādus Ziemassvētku tirdziņus var atrast arī katrā Latvijas pilsētā. Tā kā pavisam drīz visā Latvijā parādīsies īsta ziemassvētku atmosfēra.

Komentārs par rakstu: Ziemassvētku garu meklējot

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!