Svētdiena, 21. Jūlijs, 2024
Meldra, Meldris, Melisa
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Alternatīvas kino skatīšanās iespējas Rīgā.

svētdiena, 14. marts (2010)   

Bieži vien mēdz apnikt milzīgu iepirkšanās centru kinoteātri ar populāro filmu repertuāru. Protams, Holivuda izdod arī emocionāli un filozofiski jaudīgas filmas, kuras rāda arī uz lielā ekrāna, tomēr, kad ir šādu filmu vakuums, jāmeklē citi ceļi. Viens no tiem būs skatīties filmas mājās - nopirktas, izīrētas vai savādākos, mazāk likumīgos, ceļos iegūtas. Varbūt kādam draugam atradīsies videoprojektors Vai gaidīt līdz trijiem naktī, kad labas filmas rāda pa TV.
Ir vēl citi ceļi. Kultūras centrs “Dirty Deal cafe”

 

Maskavas ielā otrdienu vakaros rīko regulārus kinoseansus, kuros ietver gan franču, angļu, kā arī citu valstu kinošedevrus, neatkarīgā kino cienītājiem; ja nav iebildumi pret kartona kastēm kā sēdvietām, iespējams, šī ir īstā vieta. ‘’Dirty deal cafe’’(www.dirtydeal.lv) regulāri notiek arī teātra trupas umka.lv izrādes, koncerti un izstādes
Nevar aizmirst, ka bijušā kinoteātra “Kinogalerija” idejisko repertuāru joprojām rāda “Sunī”(www.kinogalerija.lv) Elizabetes ielā. Savu intelektuālā un neatkarīgā kino paju var vērot arī “Rīga” kinoteātrī uz šīs pašas ielas, kur jau otro gadu notiek profesionāli kinolektoriji, kas var palīdzēt saprast uz ekrāna notiekošo. Abi pieminētie kinoteātri piedāvā nozīmīgus kinosvēstures un mūsdienu šedevrus līdz ar mums zināmo komfortu un kvalitāti.

 


Regulārus kinoseansus var notvert arī tādās vietās kā Gētes institūts Torņa ielā 1 var līdzi sekot www.satori.lv aktualitātēm un sadaļai “kas notiek?” lapas kreisajā sānā. Svarīgi ir tas, ka visās iepriekšminētajās vietās būs iespēja vērot filmas, kurām cerība tapt rādītām uz lielā ekrāna jau ir zudusi. Bet jāatzīst, ka patiesā filmas pieredze ir stipri atkarīga no kino atmosfēras, skaņas kvalitātes.

 


Sekot līdzi notiekošajam ir tīri interesanti- Vērot afišstabus un stendus, sekot kultūras sadaļām lielajos ziņu portālos, sazvanīties ar draugu/draudzeni/draugiem un aiziet uz kādu labu filmu.

 


Sagatavoja: Ulvis Zirnis
 

Komentārs par rakstu: Alternatīvas kino skatīšanās iespējas Rīgā.

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!