Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Ziemassvētku noskaņas radītājs – rotājumi

pirmdiena, 14. decembris (2009)   

Ir Adventes laiks, bet tas nemanot paies un klāt jau būs sirds svētki - Ziemassvētki. Lai gaidītākie svētki būtu patīkamāki, lai sajūtas, kad tie tuvojas būtu ilgākas, īstākas, lielākas tās palīgs ir rotājumi. Gan tie, kas ieliekami katra logā, gan tie, kas izgaismo, izpušķo un izrotā visu pilsētu, kurā katrs dzīvo. Šoreiz par tiem rotājumiem, kas ir redzami uz ielas, kādā laukumā, laternas stabi un lielā pilsētas egle. Jau sen ir pieņemts, kad katrā pilsētā ir jābūt savai centrālajai eglei – visskaistākajai un vislielākajai un tāda ir arī Kuldīgā. Šogad pilsētā Kuldīga ir īsta, liela un skaista egle, kas mainījusi savu atrašanās vietu – tā šogad atrodas pašā pilsētas centrā – Pilsētas laukumā, kur ik dienu to aplūkot un pie tās fotografēties nāk ģimenes ar bērniem, to aplūko visā savā krāšņumā garām gājēji, tie, kas tikko iebraukuši Kuldīgas pilsētā un tie, kas brauc tai cauri. Visi apskata skaisto egli, bet tai līdzās ir izrotāti kociņi, kas šajos mēnešos ir palikuši kaili, bez lapām. Tie rotājas ar dzeltenām un sarkanām spuldzīšu virtenēm. 

Attēls0120

Vēl līdzās lielajai eglei, kāds čakls rūķis ir nolicis trīs lielas un spoži izgaismotas dāvanas, kas noliktas zem laternas staba spožās gaismiņas, lai visi, visi tās pamana un uz brīdi apstājas, lai novērtētu tās lielumus. Skaistas un cēlas dāvanas stāv pašā pilsētas centrā – visiem priecējot sirdis.  Ejot pa Kuldīgas pilsētu, izrotāta ir centrālā Liepājas iela, kas domāta gājējiem. Noteikti ir jāapskata arī mazā pilsētas egle, kas rotāta ar mazām gaismiņām un bērnu darinātiem rotājumiem.

Attēls0121

Tā atrodas Liepājas ielas galā, iela, kas savieno abas pilsētas egles – lielo un mazo. Izrotāts ir arī viens parks, kas atrodas mazliet nostāk no pilsētas centra, lai tam garām ejot nešķistu tas tik tumšs un drūms. Liels prieks par skaisto daudzstāvu māju, kas ik gadu izrotā mājas ieejas ar krāsainām lampiņu virtenēm un spožiem salavečiem. Turpat līdzās mājai ir eglīte, kura rotāta ar krāsainām lampiņām un tā pamanāma jau no attālumā. Šogad, neskatoties uz ekonomiskajiem apstākļiem, Kuldīgas pilsēta ir ietērpta svinīgos svētku rotājumos, kas rada svētku noskaņu, neskatoties uz to, ka laukā nav sniedziņa. Aicinu visus, visus atbraukt un apskatīties kā rotājas Kuldīga!

 

Iveta Z.

Komentārs par rakstu: Ziemassvētku noskaņas radītājs – rotājumi

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!