Pirmdiena, 17. Jūnijs, 2024
Artis, Artūrs
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Koncerti, kas ieved Latviju citā līmenī.

otrdiena, 15. decembris (2009)   

Laikam ļoti daudziem pasaules iedzīvotājiem nav ne jausmas, kur atrodas Latvija, un ar ko mūsu valsts ir interesanta un saistoša. Bet nelielu soli un lielāku popularitāti mums palīdzējā veikt vairāki koncerti, pateicoties kuriem, Latvija palika manāmi slavenāka. Noteikti šo koncertu sarakstā ietilpst tikai tie koncerti, kuros uzstājās pasaules slavenas zvaigznes, jo tieši tās ir spējīgas ieinteresēt daudzos tūristus no ārzemēm.

 Koncerts

 

Viens no šādiem lieliskajiem koncertiem norisinājās Rīgā 27. Aprīlī, Arēnā Rīga. Tas bija spāņu dziedātāja Enrique Iglesias koncerts. Dziedātājs bija ieradies uz Latviju jau otro reizi, bet tas bija viņa pirmais lielais koncerts Latvijā, iepriekš viņš bija piedalījies konkursā Jaunais vilnis. Koncerts piesaistīja lielu interesi, ne tikai no Latvijas iedzīvotāju puses, bet arī no tūristu puses. Biļetes gana ātri tika pārdotas un vispār jāsaka, ka koncerts apmierināja ikviena mūzikas cienītāja vēlmes. Rīgā jau divas reizes ir uzstājusies arī viena no pasaules lieliskākajām un pieprasītākajām rokgrupām ‘’Metallica”.

 

Savu koncertu laikā grupa izpildīja savus labākos hītus un arī jaunas dziesmas. Uz abiem koncertiem ieradās liels daudzums grupas fanu no vairākām valstīm. Un rādās, ka koncerts patika ne tikai grupas faniem, bet arī pašai grupai, jo 2010. gadā tiek plānota vēl viena grupas vizīte, tikai šoreiz paredzēti jau divi koncerti, divas dienas pēc kārtas, kaut kas tāds Latvijā notiks pirmo reizi, visai vērienīgs pasākums. Runājot par rokgrupām bez ievērības nevar atstāt ASV rokgrupas ‘’Linkin Park” koncertu Rīgā. Tā ir bijusi grupas jaunā albūma popularizēšanas turneja. Koncerts ilga gandrīz divas stundas un tajā bija iespēja dzirdēt grupas labākos hītus un arī jaunā albūma dziesmas. Grupas uzstāšanos vēl iespaidīgāku padarīja gaismas šovs.

 

Kopumā jāsaka, ka tas bija viens no labākajiem koncertiem Rīgā. Rīgu apciemoja arī leģendārā rokgrupa "Queen" un Pols Rodžers. Koncerta biļetes lielā ātrumā tika izpirktas un kopumā koncertu apmeklēja 13 000 skatītāju. Negaidīts pārsteigums izrādījās tas, ka arī Ivars Godmanis uzstājās kopā ar "Queen". Vispār koncerts izrādījās emocijām bagāts. Gandrīz visas dziesmas grupas fani dziedāja līdzi un grupas dalībnieki bija ļoti pateicīgi par to. Reti kurā koncertā es esmu redzēju tik vienotības pilnu atmosfēru.

 

Nesen arī Merilins Mensons ar savu grupu bija ieradies Latvijā. Pie tam tas ir bijis vienīgais koncerts Baltijā, viņa jaunā albūma popularizēšanas ietvaros. Līdz ar to uz Latviju ieradās tūkstošiem cilvēku, lai apskatītu dziedātāja uzstāšanos un noteikti novērtētu krāšņo un ekstravaganto šovu. Reti kuras grupas šovs izrādās interesantāks par pašas grupas uztāšanos, bet šo koncertu varēja pieskaitīt pie šādiem veida koncertiem. Pie koncertiem, kas izvada Latviju citā, atpazīstamākā līmenī var pieskaitīt arī 2010. gadā plānoto “Rammstein” koncertu. Pazīstamākā Vācijas grupa “Arēnā Rīga” plāno uzstāties 2010. gada 4. martā. Viņi sola gada labāko šovu, ne tikai pateicoties savai mūzikai, bet arī pateicoties lieliskam pirotehnikas priekšnesumam. Tā kā koncerts solās būt gana skaļš.

Komentārs par rakstu: Koncerti, kas ieved Latviju citā līmenī.

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!