Pirmdiena, 30. Janvāris, 2023
Tīna, Valentīna, Pārsla
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Jaunā gada sagaidīšana 2010

svētdiena, 27. decembris (2009)   

Jaunā gada sagaidīšana, katram no mums ir savādāka, daudzi dodas ceļojumā, daudzi to sagaida kopā ar draugiem noīrētā pirtī, vai viesu namā, daudzi izvēlas to sagaidīt mājās pie televizora, iespējas un variācijas par šo tēmu ir daudz. Lai Jums nevajadzētu lieki tērēt laiku meklējot apkārt informācijas druskas, mēģināsim operatīvi ievietot visu svaigāko informāciju, par vietām un iespējām, tādēļ lūdzam arī Jūs padalīties informācijā ar citiem par pasākumiem reģionos, tepat blogā, komentāros.

jaunais_gads

Zemāk apkopots izvilkums no visiem mums zināmajiem horoskopiem, par Jauno –Tīģera gadu

Ko mums sola Tīģera gada horoskops? 2010.gads kopumā būs labvēlīgs ģimeņu veidošanai un attiecību stiprināšanai. Tīģera gada vibrācijas rosinās saglabāt uzticību saviem partneriem un gādīgi rūpēties par savu ģimeni. Nākošā gada sabiedriskos procesus kopumā virzīs ideālisti – revolucionāri, kas centīsies uzlabot kopējo stāvokli valstī. 2010.gads būs rezultatīvs zinātniekiem, kas darbojas medicīnas, augsto tehnoloģiju, ekoloģijas, filozofijas jomā. 2010.gads kopumā būs nemierīgs gads, bet, neraugoties uz to, tas būs lielisks laiks jaunu un nozīmīgu projektu uzsākšanai.

 

Nākamais gads solās būt veiksmīgs visam, kas saistīts ar celtniecību un peļņu. Visā pasaulē atdzīvosies tūrisms un cilvēki būs gatavi šai jomā tērēt daudz naudas. Tīģera gadā dzims sociāli aktīvi cilvēki, kuri būs arī ambiciozi un atbildīgi cilvēki. Nākamajā gadā dzimušajiem bērniem dzīve būs nemierīgāka, taču viņi savā dzīvē daudz vairāk sasniegs. Tīģera gadā atkal veiksme uzsmaidīs veiksminiekiem, kuriem pēdējos gados īpaši neveicās. Veiksme it sevišķi atgriezīsies pie cilvēkiem, kuri dzimuši Tīģera, Cūkas un Suņa gadā.

Komentārs par rakstu: Jaunā gada sagaidīšana 2010

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!