Sestdiena, 25. Maijs, 2024
Junora, Anšlavs
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Interesantās dāvanas

trešdiena, 30. decembris (2009)   

Tā kā šogad visus ziemas priekus nolēmām baudīt Latvijā, un nedoties nekur laimes meklējumos, sāku meklēt oriģinālas un neaizmirstamas dāvanas, kuras varētu uzdāvināt tuviem cilvēkiem.  Pietam vēlējos atrast tādas, kas būtu saistītas vai nu ar ceļošanu tepat, pa sniegoto Latviju, vai arī ar kādu aktīvu atpūtu.

ziema

Dāvanas speciāli nekur vēl nebiju sākusi meklēt, kā vienā no lielveikaliem pamanīju visai interesantas un oriģinālas dāvanas. Klāsts bija visai plašs, bet sīkāk sāku pētīt dāvanas, kas būtu saistošākas ziemas prieku baudīšanai.     Brauciens ar  vučko likās gana interesants. Bobsleja trase, liels ātrums, visapkārt sniegs un netkārtojamas emocijas- lieliska dāvana. Piedāvājumā bija arī nobrauciens pa bobsleja trasi ar šī lieliskā sporta veida īsto inventāru, tiesa gan līdz galam tā arī īsti nesapratu ar ko tik traki atšķiras vučko no boba.

 

Šāda dāvana sev, būtu lieliska iespēja to pārbaudīt. Vēl viena visai līdzīga nodarbe piedāvājumā bija brauciens ar kaut ko līdzīgu skeletonam, vienīgais ērtāks un drošāks, tā vismaz man paskaidroja. Bet ar iegādi nesteidzos. Nākamā interesantā dāvana bija brauciens ar sniega motociklu, jau izmēģināta lieta, bet tā katru reizi sagādā ļoti daudz pozitīvu emociju. Pietam dažās Latvijas vietās braukšana ar sniega motociklu ir krietni interesantāka par trasēm lepnās ārzemju viesnīcās. Vēl nevarēju neapsvērt piedāvājumu uzdāvināt tuvam cilvēkam iespēju izbaudīt savus spēkus kaitošanā. Vai nav lieliski- ledus, sniegs un daudz, daudz asu izjūtu. Un vēl doma par to, ka šī nodarbe vēl nav izmēģināta, padarīja šo dāvanu ļoti kārdinošu. Piedāvājumi tika apskatīti, bet tā arī nespēju īsti apstāties pie vienas idejas, nolēmu salīdzināt cenas.

 

Brauciens ar vučko izmaksā ap 12 latiem, bet brauciens bobu Siguldas trasē ap 40 latiem. Izjust, to, kā jūtas skeletona cienītāji var samaksājot 20 latus. Lai svētkos uzdāvinātu braucienu ar sniega motociktu nāksies šķirties no 45 latiem, bet jāsaka, ka tas izmaksās krietni lētāk par sniega motocikla pirkšanu, jo vismaz man, šāda braucamrīka pirkšana liekas ne visai vajadzīga, laikam tāpēc, ka neesmu tik fanātiska piekritēja. Savukārt kaitošanas apmācības izmaksās ap 60 latiem. Lai nu kā, nebiju aizdomājusies, ka to visu Latvijā ir iespējams iegādāties, tāpēc jāsaka, ka biju patīkami pārsteigta par šo lielisko piedāvājuma klāstu. Ilgi domājot izvēlējos uzdāvināt tā teikt īsu pamācību kaitošanā un sev iegādājos braucienu ar vučko, lai saprastu kāda tam ir atšķirība no sportistu iecienītā boba. Par dāvanu izēli beidzot esmu pilnīgi pārliecināta, tagad tik jāgaida Jaunais gads, lai zem eglītes varētu nolikt dāvanas un tuvākajās brīvajās dienās doties aktīvi atpūsties tepat Latvijā. Ceru, ka būs gana pozitīvu emociju, ar kurām varēs nākamgad padalīties. Priecīgus svētkus!

Komentārs par rakstu: Interesantās dāvanas

Snovvers
18.12.2013 10:42:03
Re es atradu kur pa 25 ls var izbaudīt šo prieku - http://postcard.lv/brauciens-ar-sniega-motociklu , laikam būs jādodas uz šīm izpriecam :D
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!