Pirmdiena, 30. Janvāris, 2023
Tīna, Valentīna, Pārsla
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Kā iepirkties Rīgā- skaisti un par nelielu naudu

trešdiena, 30. decembris (2009)   

Ja pieņemam, ka runāt par krīzi sāk kļūt bezgaumīgi, ir vērts sākt jaunu sarunas tēmu. Kā iepirkt skaistas lietas, nešķiroties no mēneša algas? Rīgā ir vesela gūzma ar “otro lietu” veikaliem, tomēr cik no tiem patiešām pārdod estētiski vērtīgas mantas- jautājums paliek atklāts. Piedāvāju ieskatu trīs dažādās vietās, kuras noteikti ir vērts apmeklēt:  

otra_elpa

Labdarības veikals “Otrā Elpa”-pamatā veidots, lai uzturētu labdarības aktivitātes. Atrašanās vieta- Marijas ielā 13, precīzāk- Berga Bazāra 2. stāvā. Ir iespēja iegādāties gan ziedotas mantas, gan dažādus mākslinieku un amatnieku darinājumus. Visu aktvititāšu rīkotāji ir “Ideju Partneru fonds”, līdz ar to ir reāla iespēja ne tikai iegādāt sadzīves/apģērbu preces, bet pašam iesaistīties labdarības pasākumos. Ekskluzīva lieta- ik pa laikam notiek dazādu antikvāru priekšmetu izsole. Visas iespējas nopirkt antīku 30. gadu Latvijas laika spoguli, sacīsim, par 30 latiem.  

perle2

Modes preču veikals/kafejnīca “Pērle”- sākotnēji veidots kā apģērbu/apavu veikals, kas beigu galā pārtapis par kārtīgu neatkarīgo kultūras namu. Atrašanās vieta- Tērbatas un Matīsa ielas stūris(netālu, ja kas, ir vietējais policijas iecirknis, lai vakara ballētāji labi uzvestos). Šī, rādās, ir viena no klasiskajām stilīgo ballīšmīļu vietām jau kādu laiku- paralēli “Pienam”, Meta Café vai Dirty Deal aktivitātēm. Ne par to šoreiz. “Pērle” būs īstā vieta, lai nopirktu lietotu kasešu magnetafonu, bikšu kombinezonu ar dinozauru vai, piemēram, jocīga paskata militārus zābakus zilā krāsā. Cenas- ļoti demokrātiskas, tomēr konservatīvās modes piekritējiem labāk izvēlēties kādu neitrālāku iepirkšanās vietu. Veikala “kuratori”- Žanete Skarule un Edijs Vucēns.

perle1

 

“Dirty Deal Vintage tirgus”- tāds jauns pasākums Spīķeru ēkās, precīzāk, “Dirty Deal”. Pasākuma/tirgus oficiālais nosaukums- Open Air Vintage festivāls. Tajā sapulcējas vairāki desmiti tirgotāju(tautībai un rasei nav nozīmes), kuri tad nu pārdot dažādas jaunas un vecas lietas. Faktiski šāda prakse nav jaunums Eiropā- teiksim, Londonas Rietumos vai uz katra stūra atrodami brošu veikali un panku kedu kioski. Ja uz Londonu lidot nav iekšā, jānogaida īstais brīdis, kad gaidāms nākamais festivāls. Šī būs tā iespēja, kur vienuviet var iegādāties lietotus uzvalkus vīriešiem un “Elitas” cigaretes, kas ne pēc kā negaršo. Ja nopietni, ir iespēja nopirkt arī vīriešu apģērbus/apavus(ekskluzīvi). Galvenais pasākuma prieks, protams, meklēšana un rakāšanās. Katram festivālam ir arī tematiskā līnija- decembra festivāls, piemēram, tika veltīts Krievijas 19. gadsimta “štātēm” a la Sibīrijas aristokrātisko kažoku stilā. Ieeja tirgū- bezmaksas, var dabūt arī karstos dzērienus, pašceptas kūkas un, iespējams, kārtīgu krievu šņabi arīdzan.

Komentārs par rakstu: Kā iepirkties Rīgā- skaisti un par nelielu naudu

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!