Sestdiena, 2. Decembris, 2023
Sniedze, Meta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Kāda starpība – sieva vai nesieva Jaunajā gadā?

svētdiena, 3. janvāris (2010)   

Kādam valstsvīram nupat uzdeva ļoti «netradicionālu» jautājumu: «Kur sagaidīsiet Jauno gadu?» Un arī atbilde bija tikpat «netradicionāla»: «Citus gadus kopā ar ģimeni svinējām pie draugiem... Šogad būšu mājās. Kopā ar sievu.» Jā... Sieva!? Kamēr neesi precējusies, vari skriet uz Jaungada ballītēm, vari iekļauties radu vai draugu pulciņā, vari mazliet pažēlot sevi, vientulībā klusi izkliedzot: «Ak, nu kārtējie Saulgrieži bez mīļotā vīrieša klātbūtnes...»  

 

Šogad tu esi jau precējusies... Otro gadu, un, iespējams, nemaz negribas vairs skriet... Bet ne jau tāpēc, ka esi sieva. Tu labi apjaut, ka nezini, cik latiņu tavai algai tiks „nogriezti”, un tāpēc ir jātaupa... Lai pietiktu tad, kad vajag visvairāk. Tu strādā valsts iestādē un vakar avansā saņēmi par Ls 20 mazāk (tas nekas, ka avanss ir Ls 100)... Zvanīji grāmatvedei?! Zinu, ka zvanīji, un es pat zinu, ko viņa tev atbildēja: «Tik, cik mums iedeva budžetu, tik mēs arī sadalījām.» Tātad, gribot, negribot, bet varbūt tas ir arī labi, ka Jaunajā gadā var būt arī mājās, var vienkārši būt kopā ar sava «ābola» otro pusīti.

 

Un vēl tu zini, ka esi paspējusi laikus sagādāt mazmazītiņas dāvaniņas, lai, kopā ar vīru, sirsnībā, mīlestībā un veselībā pavadot Ziemassvētku vakaru, pirmajos Ziemassvētkos pārvērstos par rūķiem un pabūtu sev vistuvāko cilvēku mājās vismaz uz piecām minūtēm. Vai tiešām ir kāda atšķirība starp neprecētas un precētas sievietes Jauno gadu? Man jau šķiet, ka nekādas. Varbūt ir kāda atšķirība starp precēta un neprecēta vīrieša Jaunajiem gadiem?  

 

Sandra Krauze

Komentārs par rakstu: Kāda starpība – sieva vai nesieva Jaunajā gadā?

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!