Ceturtdiena, 13. Jūnijs, 2024
Uva, Ainārs, Zigfrīds
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

British Airways, jeb aviokompānija ar visaugstākajiem drošības standartiem.

pirmdiena, 25. janvāris (2010)   

Kādu laiciņu atpakaļ no Rīgas lidostas varēja izlidot ar British Airways aviokompānijas lidmašīnām, kad British Airways uzsāka lidojumus uz Rīgu 1997. gada 1. Aprīlī, tomēr droši vien ekonomisku apsvērumu dēļ British Airways aizgāja prom no Latvijas. Cik daudzi no mums ir izmantojuši šīs aviokompānijas pakalpojumus, lai paliek statistikai, tomēr daudzi no mums nav pamanījuši vienu interesantu niansi.

 

British-Airways  British Airways jau pēc noklusējuma visus savus klientus, kas ir vīrieši, uzskata par pedofīliem. Kā tas izpaužas un, kā tas ir pierādāms? Ja Jūs esiet vīrietis un Jums blakus sēdvietā atradīsies svešs nepilngadīgs bērns, lidmašīnas apkalpe pirms pacelšanās pārbaudes laikā, Jūs palūgs pārsēsties un ieņemt citu vietu lidmašīnas salonā. Lidmašīna nesāks kustēties,kamēr Jūs šo prasību neizpildīsiet.

Par šādu joku, sašutis ir kāds britu uzņēmējs, kuru palūdza samainīties ar sievu vietām, jo blakus sēdvietā izrādījās 12 gadīgs puika. Aviokompāniju tagad šis vīrietis ir iesūdzējis tiesā par diskrimināciju,jo šī prasība tiek attiecināta tikai pret vīriešiem. Pret sievietēm šādu prasību nav. Tāpēc dodoties garākā ceļojumā droši izmantojiet šo aviokompāniju, kura šobrīd skaitās ar visaugstākās drošības standartiem atbilstoša lidsabiedrība.

Komentārs par rakstu: British Airways, jeb aviokompānija ar visaugstākajiem drošības standartiem.

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!