Pirmdiena, 25. Septembris, 2023
Rauls, Rodrigo
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Labu apetīti

pirmdiena, 1. februāris (2010)   

Laika gaitā cilvēku vēlmes ir krietni mainījušās. Tagad cilvēki vēlas izbaudīt ne tikai viņiem ierasto maltīti, bet arī kaut ko ekstravagantu un neparastu. Citu vēlmes aiziet vēl tālāk. Cilvēki eksperimentē ne tikai ar ēdienu, bet arī ar maltītes ieturēšanas vietu un veidu. Un katrs brīvi domājošs restorāna īpašnieks cenšas izdomāt jaunas un neparastas idejas ar ko piesaistīt klientus.

 

Pie mūsu ekonomiskajiem apstākļiem gaužām pievilcīgi un neparasti liekās daži pasaulē esošie restorāni, kur katrs pircējs, neatkarīgi no tā, cik un ko viņš ir pasūtījis, pats izvēlas cik viņam maksāt. Šādi restorāni ir Amerikā, Austrijā, Indijā un Ķīnā. Katrā restorānā ir sava rozīnīte. Vienā no tiem produktus ziedo vietējie fermeri, citā pavāri ir pilnīgi brīvprātīgi cilvēki, citā restorānā strādā tie, kas nesamaksāja par ēdienu, tādējādi apmaksājot savu maltīti. Lai tur vai kā, bet visos ir kopīgs tas, ka, ja klients samaksās pavisam maz naudas par lielisku maltīti, viesmīļi būs ar lielu smaidu. Par cenām runājot, nenoteiktas cenas ēdieniem ir arī vienā interesantā restorānā Spānijā. Tur ēdiens tiek pārdots kā izsolē. Tā, ka arī tur katrs pats izvēlas, cik viņš ir gatavs maksāt par vēlamo ēdienu.

 

restorans Pasaulē ir arī gana liela izvēle apkalpojošā personāla jomā. Amsterdamā atrodas viens gaužām neparasts restorāns, jo visi viesmīļi ir bērni, bet jāsaka, ka bērnu tiesības tajā netiek pārkāptas. Diezgan jocīgi varētu justies arī tiek cilvēki, kas apmeklēs restorānu Ēģiptē, kur visi viesmīļi ir liliputi. Savukārt Itālijā ir vairāki restorāni, kuru mērķis ir mainīt apkārtējo viedokli par cilvēkiem ar Dauna slimību, tieši tāpēc visi viesmīļi, kas strādā šajā restorānā ir slimi ar šo slimību.

 

Bet Amerikā ir viens vienīgs restorāns, kurā strādā vairāki dvīņi, varētu būt visai interesanti, kad redzi divus viesmīļus, kuri ir pilnīgi vienādi. Ir arī visai pikanti restorāni. Laikam pirmais Amerikas restorāns, kurā suši pasniedz uz sievietes ķermeņa jau nav nekas jauns. Tāpēc Kanādā ir pieaugušo restorāns, kur oficiantes ir pilnīgi kailas. Savukārt Taivānā ir restorānu tīkls, kurš atbalsta drošu seksu, tieši tāpēc tajā var ne tikai ieturēt maltīti, bet arī izpētīt bukletus par drošu seksu un saņemt bezmaksas prezervatīvus. Ar to interesantās lietas nebeidzas. Ir restorāns, kurā ir pietiekoši draudzīgas cenas, bet tiek uzlikts sods, ja pilnīgi neapēd pasniegto porciju. Amerikā ir restorāns, kurā tiek bezmaksas pasniegts 2 kilogrami sulīgas ceptas gaļas ar garnīru, bet bezmaksas tas ir tikai tad, ja apēd to stundas laikā, ja nē, tad par to nāksies maksāt.

 

Savukārt Dublinā ir restorāns, kurā stundas laikā ir jāapēd noteikts skaits suši, ja tas izdodas, par maltīti nav jāmaksā.   Protams, neaizmirsīsim arī par restorāniem, kas ir veltīti kādai noteiktai tēmai. Piemēram, Krievijā ir restorāns, kurš atrodas Stalina bunkerī. Ukrainā ir restorāns, kas ir veltīts nāves tēmai. Šeit nu iederas pieminēt arī pie mums esošo restorānu, kas ir veltīts slimnīcas tēmai. Noteikti interesants ir arī restorāns, kur krēslu vietā ir jāsēž uz tualetes poda. Vai galdiņš, kurš atrodas 30 metru augstumā virs zemes, kuru neieskauj sienas un jumts. Lai vai kā, bet jāsaka, ir jau daudz izdomāts, bet ir vēl daudzas lietas, kas vēl tikai tiks piedāvātas klientiem, kas kāro pēc kaut kā neparasta.

Komentārs par rakstu: Labu apetīti

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!