Piektdiena, 19. Jūlijs, 2024
Jautrīte, Kamila, Digna
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Sieviete raida signālus- vīrietim vajag dekoderu!

piektdiena, 4. jūnijs (2010)   

Sievietes no Venēras, vīrieši- no Marsa. Smejies vai raudi, bet signāli, kas nav ievērojamāki par atombumbas sprādzienu, netiks uztverti! Diskusijās internetā, kā arī reālajās dzīves situācijās abi dzimumi pieļauj būtisku kļūdu- sievietes uzskata, ka visi vīrieši ir pilnīgi vienādi, bet vīrieši uzskata- visas sievietes ir dažādas! Varbūt tomēr ir otrādi? Sievietēm attiecībā pret vīriešiem ir smalki izstrādāti gājieni, triki, burvestības, taktika, kura, gadiem ejot, tiek uzlabota, šī izkoptā stratēģija ceļo no sievietes uz sievieti (visi zina kā tām patīk runāt!)- vai tā iedarbojas? Jā, tā lieliski strādā! Visiem zināms, ka vīriešiem svarīgs ir rezultāts, bet sievietēm process līdz rezultātam, lūk, šis ir tas bezsignālu caurums starp vīrieti un sievieti! Nenoliedzami process ietver dažādas nianses, detaļas, un svarīgi ir nevis tas, ko tu izdari, bet kā tu to izdari, tas viss piederas pie procesa. Sievietes galvā tas pats, kas garderobē- vilkt nav ko, pakārt nav kur!

 


„Ne pie viena no saviem atklājumiem neesmu nonācis ar racionāla prāta palīdzību” (A. Einšteins). Varbūt arī vīrietim sievieti nav nemaz tik grūti atklāt, bet racionalitāte nav instruments, ar ko spēlēt sieviešu pasaulē, kur nu vēl, ja ziepes jau savārītas (pietiek ar jaunas frizūras neievērošanu), vai vīrieši ir spējīgi spēlēt tik smalku spēli? Vairākums noteikti nē- sieviete dusmojas, vārās...un atkal pārņem sajūta, ka netiek pietiekami novērtēta, nav saņēmusi pietiekami daudz uzmanības, kāpēc šīs nedēļas laikā nav bijis neviens kompliments, vai pērkot šo „push up” krūšturi ir izmesta nauda, vai mans vīrietis mani vairs nenovērtē kā sievieti? Vai vēl trakāk- varbūt viņam ir cita? Viņam noteikti ir cita! Kamēr vīrietis jūtas kā zivs ūdenī, domājot viss ir vislabākajā kārtībā, sieviete tajā pašā laikā var iekšā slīkt pati savos atvaros. Lai uztvertu signālus, ka kaut kas nomāc partneri ir jāpievērš uzmanību sīkumiem, niansēm- skatienam, kustībām, maigumam- varbūt šodien viņa durvis aizcirta stiprāk nekā citas reizes? Būtu nenormāli prasīt, ko tādu no vīrieša, katru reizi šādi sekot līdzi partneres darbībām, bet varbūt pietiek pat ar 5 minūtēm vakarā pie televizora vai pie galda, lai uztvertu kādu signālu. Papļāpājat! Ja sievietei būs kāda sasāpējusi lieta, viņa noteikti runās caur puķēm, dos briesmīgi biezā miglā tītus mājienus- vīrietim būs jālasa starp rindiņām, lai uztaustītu meklēto!

 


No vienas puses- nabaga sievietes, tādas mocības ar primitīvajiem vīriešiem, bet no otras- žēl tos vīriešus, kuri gribot labu tik un tā neizdarīs sievietei pa prātam! Cilvēkiem ir tāda viena kopīga iezīme- tas, ko nevar iegūt, liekas labāks par to, kas tam pieder. Tādēļ cilvēki idealizē savu partneri, mēģina pārveidot par lieliskāko, perfektāko cilvēku uz pasaules, bet patiesībā tas noved tikai pie kārtējām domstarpībām, kur, protams, atkal ar roku sataustāms bezsignālu caurums. Īsts pārbaudījums mīlestībai!

 


Divu cilvēku attiecībās ir bijis, ir un būs nesaskaņas, būs citādāki uzskati, citāda uztvere- vai tad tā nav tā oga saldējuma deserta augšgalā? Bet ir jāzina (jāiemācās) robežas, kad tu mīli cilvēku par to, kas un kāds viņš ir, un kad tu viņā redzi to, ko gribi redzēt, bet kā vispār tur nav! Vēl kas, ir jāiemācās pareizi pasniegt savu mīlestību, varbūt vīrietis neuztvers to kā mīlestības apliecinājumu, ja uzcirtīsies ar domu, ka tas viss priekš viņa, arī vakariņas un iedegtas svecītes var nepalīdzēt. Dažreiz atliek atnest mājās alu un viņa mīļāko videospēli, lai viņš saprastu- viņa mani mīl. Savukārt, vīriešu mīlestība vislabāk tiek saskatīta, nevis atnesot puķes mājās, īsta mīlestība ir spēja stundām ilgi klausīties par 37. izmēra laša krāsas kurpītēm, kuras viņas nav varējusi nopirkt, jo viņas paziņai jau ir tādas pašas tikai ceriņu krāsā...

Komentārs par rakstu: Sieviete raida signālus- vīrietim vajag dekoderu!

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!