Pirmdiena, 4. Decembris, 2023
Baiba, Barba, Barbara
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Pienāk tāds mirklis

trešdiena, 22. februāris (2012)   

Pienāk tāds mirklis(un tam nav obligāti jābūt otrajam janvārim vai agram pavasarim), kad vēlme pēc „ jaunām mājām” kļūst uzbāzīga un neatlaižas. Ne gluži jaunām telpām, bet svaigām vēsmām vidē, kurā uzturamies ik dienas- to gan. Nav jāpārkrāso sienas, lai uzķertu īpašo māju atmosfēru, pietiek vien ar pāris izmainītiem elementiem. Krāsa, smaržas, jauns košumaugs uz palodzes. Piedāvājumā daži ieteikumi un noderīgas saites uz interneta resursiem.

 

Darīt pašiem

 

Ne vienmēr visu kāroto izdodas iepirkt Latvijas veikalos, un, jāatzīst, piedāvājums interjera niekiem ir mazs. Ja ir vēlme pārveidot, teiksim, elektrības vadu „ ādiņu”  glītākā veidolā, noderēs fotopamācība.

http://www.designsponge.com/2012/02/diy-project-sculptural-braided-extension-cords.html

Soli pa solim parādīts, kā no parastiem vadiem iegūt krāšņu „ bizi” .

Nepieciešamās sastāvdaļas: elektrības vadi, kurus plānots apaudzēt, šķēres, izolācijas gofras elektrības vadiem(var nopirkt saimniecības preču veikalos, sk. 1.att.), izolācijas lenta, dzija(krāsaina, pēc izvēles).

 

Zaļumi un zaļumi

 

Februāra beigas ir agrākais, kad sākt domāt par dārza darbiem. Tiem, kuriem ir piemājas vai ārpilsētas zemes placis, būs jāsāk sēt gurķus, kabačus, selerijas un citus augus, lai pēcāk, siltumā, tos pārstādītu svaigā zemē. Taču tiem, kuriem ir plašas palodzes un, vēlams, pietiekami daudz gaismas, noderēs šie vizuālie iespaidi, lai smeltos iedvesmu(sk.2.att.)

http://thevintagewren.blogspot.com/2011/11/indoor-window-garden.html

 

 

 

Garšaugu palodzei virtuvē derēs gan pacietīgais maurloks un lociņi, gan arī dilles un bazilika, taču tos sēt vēlams martā vai pat aprīlī. Var kārtot gan kastītēs, gan podos, kurus iespējams aplaistīt. Vēlams iegādāties kādu no šķidrajiem mēslojumiem, kuru, atšķaidot ar ūdeni, var lietot kā barības vielu pie jau esošajiem zemes maisījumiem speciāli iekštelpu augiem.

 

Skaņu pasaule

 

Interesanti, ka fona mūzika spēj ietekmēt daudz vairāk kā sākumā šķiet. TV vienmērīgais troksnis reizēm pat nomāc un padara slinku vairāk nekā uzlādē. Garajām sestdienas rīta brokastīm derēs kāds strēķis britu „ elpas” . Iesaku paklausīties Radio NME, kas izveidots kā blakusprodukts jau esošajai iknedēļas mūzikas avīzei NME un tāda paša nosaukuma interneta blogam. Ja ir laiks, var pameklēt jaunus ierakstus sadaļā „ reviews” , bet- aizņemtā laikā palaist augšā esošo radio sleju. Skanēs gan Bītli gan 60. gadu mūzika, tāpat arī jaunākais, ko mūzikas dzīve piedāvā- Lana Del Ray(3.att.), Radiohead, Coldplay, u.c.

http://www.nme.com/

 

 

Sēdi dīvānā un pērc

 

Lai iegādātos kvalitatīvu gultas matraci, virtuves krēslus vai gultas veļu, vairs nav jādodas uz veikalu pašam. Itin ērti šādas preces izvēlēties un nopirkt var internetā. Teiksim, JYSK piedāvājums būs derīgs tiem, kuriem nepieciešama jauna mēbele, bet nav iespējas pašam to atgādāt mājās(ja nu vienīgi tramvajā stumties ar milzīgām kastēm, bet tas nav diez ko patīkami). Ir iespēja, ka, ja iegāde ir virs 200 latiem, piegādi noformē bez maksas-                                                                      

 

 

https://www.jysk.lv/#static!fol=103&stat=104. Labas cenas akcijas laikos.

 

Virtuve sauc

 

Gatavošana, jāatzīst, aizņem daudz laika, pie tam īpašās receptes ar vairākām garšvielām bieži ir arī dārgs prieks. Vai jūs bieži lietojiet kļavu sīrupu? Vai safrānu?Vai vaniļas pākstis?Nē, droši vien. Taču tas nenozīmē, ka cilvēkiem ar ierobežotu budžetu ir jāatsakās no derīgām zināšanām par garšvielu lietošanu, sieru veidiem, vīnu saderību ar sieriem, u.c. Galu galā, arī vīnotavās un delikatešu veikalos, rūpīgi izpētot cenas un iepērkoties „ uz svara”, var iepirkties adekvāti. Cetrassezonas.lv piedāvā profesionālus aprakstus par dažādiem produktiem, rīsu paveidiem, veidiem un dažādiem padomiem, kā labāk. Bez tam, interesanta pieredze, variet pietiekties uz degustācijām- garšosiet sinepes un citus gardumus. Patīkams laika kavēklis arī, ja gatavosiet kartupeļus ar dillēm(4.att.).

http://www.cetrassezonas.lv/lv/

 

Komentārs par rakstu: Pienāk tāds mirklis

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!