Ceturtdiena, 30. Novembris, 2023
Andrejs, Andrievs, Andris
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Cik es labs esmu pret sevi?

piektdiena, 2. aprīlis (2010)   

Jau labu laiku nav noslēpums, ka masturbācija ir sevis iepazīšanas veids, lai sekss ar partneri sniegtu gaidīto, nevis aizliegtu un nosodāmu darbību kopums kā tas tika uzskatīts agrāk.

 


Jau no bērna kājas senāk ieaudzināja cik šī darbība ir grēcīga un nosodāma, tātad arī sava ķermeņa iepazīšana un seksualitāte ir nepareiza. Varbūt esat ievērojuši, ka mazi bērni aiztiek savu ķermeni, lai saprastu kas ir kas un kā tas darbojas. Dažreiz pieskaroties kādai vietai bērns izjūt labsajūtu, un cenšas šīs darbības atkārtot. Aprakstīto varētu pieskaitīt masturbācijas paveidam. Turpretim pieaugušie šādas darbības no bērna uztver sakāpināti un izturas nosodoši, jo domā, kas ir nepareizi, ka tas ir kas slikts, nosodāms un aizliedzams.

 


Bērnu jau šī attieksme neatturēs no sevis iepazīšanas. Tikai... Puikas masturbācijas laikā cenšas visu sasteigt, tādejādi nākotnē sev radot iespējamas problēmas kā priekšlaicīgu ejakulāciju. Meitenes, turpretī, izaug ar domu, ka nekad, nekad neko tādu nedarīs. Kādi tik šausmu stāsti savulaik nav stāstīti par masturbācijas kaitīgumu – uz rokām parādoties palielināts apspalvojums, sekss nepatikšot, masturbācija esot tikai priekš neveiksminiekiem u.c. tamlīdzīgi stāsti. Un kā izrādījās – nekas no tā neatbilst patiesībai. Tādēļ, kas tad īsti ir masturbācija un kā labāk to darīt.
Variējot glāstu intensitāti, vietas var palielināt labsajūtu ko sniedz pašapmierināšanās. Izvēlieties laiku, kad neviens jūs netraucēs ar zvaniem un jautājumiem, atslābinieties un jūtieties ērti. Apgulieties un sāciet lēnām ar rokām glāstīt savu ķermeni. Glāstiet maigi, spēcīgāk – dažādojiet glāstu intensitāti. Kāpēc lai sevi viegli nepaskrāpētu? Piedzimstot mēs jau nezinām, kas mums patiks un kādi glāsti mums izraisīs labsajūtu, tas mums ir jāiemācas paši. Pašiem ir jāuzzina, kas būs tas, ko vēlamies sagaidīt no citiem.

 


Atcerieties, ka āda ir lielākais ķermeņa orgāns, tādēļ nekoncentrējieties tikai uz erogēnajām zonām, varbūt jums baudījumu sagādās pēdas mazā pirkstiņa glāstīšana. Ja kairināsiet tikai erogēnās zonas, „noķersiet” ātro orgasmu un viss, bet iepazīstot ķermeni jūs iegūsiet daudz lielākas emocijas un labsajūtu.
Lai saprastu, kas jums ir tieši vajadzīgs, pamēģiniet dažādot „pieejas veidus” savam ķermenim. Varbūt pirms sevi glāstīt ieziediet rokas ar krēmu vai eļļu. Interesanti kā reaģēs āda, ja to glāstīs ar spalvu, zīdu vai kādu citu ādai tīkamu materiālu? Varbūt mēģiniet dušā ieziesties ar želeju un skurbi? Dažādojiet pieeju sev – jo jūs esat vienīgais un sevi ir jālutina.

 


Izzinot savu ķermeni, neslēpiet uzzināto no partnera. Un atklājiet sev jaunumu, ka vērot kā partneris sevi apmierina ir uzbudinoši un iekārojami. Tādā veidā lieliski var uzzināt, kas patīk panterim, ko tas vēlas. Masturbējot, izrādās, nevar palikt stāvoklī, iegūt kādu nepatīkamu pārsteigumu STS veidā. Masturbācija, tāpat kā sekss, palīdz atbrīvoties no stresa un uzlabo seksuālo dzīvi.

Komentārs par rakstu: Cik es labs esmu pret sevi?

Iveta S.
25.09.2010 05:33:12
Es gan šad tad paniekojos ar sevi
Armands
06.08.2010 23:43:47
Nu tu toč esi ABSOLŪTA DAUNE
tev KROKSE atliek sevi tikai masturbēt - vēmiens nāk iedomājoties tevi
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!