Svētdiena, 16. Jūnijs, 2024
Justīne, Juta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Iekrāsosim ikdienu?

pirmdiena, 4. oktobris (2010)   

Ja jau esam iesākuši sarunu par robežām seksā, tad varētu šo sarunu turpināt, izrunājot tēmu – kā atbrīvoties no šīm mākslīgi izveidotajām robežām, kas patiesībā ļoti apgrūtina mūsu partnerattiecības. Tātad – nodosimies meklējumiem un dažādām lomu spēlēm –

 


1. Ko jūs zināt par absolūtu paklausību? Vienojaties ar partneri, ka vienas nakts garumā izpildīsiet visas viņa iegribas, lai nākamajā naktī mainītos ar lomām. Šī rotaļa jums sniegs iespēju uzzināt partnera un savas apslēptākās vēlmes, iegūsiet jaunas un negaidītas izjūtas. Tikai vienojaties ar partneri kur būs tās robežas, kuras galīgi nevēlēsieties pārkāpt – piemēram, nekādā gadījumā anālais sekss.

 


2. Ja esat jau noskaidrojuši lietas, kas jums seksā patīk visvairāk, sniedziet iespēju tās baudīt sev un partnerim uz maiņām.

 


3. Esiet aktieri. It kā jau no malas smieklīgi varētu šķist sievas ietērpšana medmāsiņas halātiņā, tajā pat laikā – no malas neviens to neredz un kāpēc nerealizēt savas apslēptākās domas par kautro medmāsiņu un donžuānu slimnīcas palātā?

 


4. Izdomājiet interesantus un neierastus uzvedības noteikumus – pārkāpējam sods. Noteikumu oriģinalitāte un sodu bardzība ir atkarīga tikai no jūsu izdomas un spējām izrunāt konkrēto jautājumu.

 


5. Piesieniet savu partneri pie gultas un ar maigiem glāstiem un skūpstiem sniedziet viņam maksimālo labsajūtu.

 


6. Aizsienot partnera acis, lieciet izpildīt visas jūsu vēlmes. Pie tam, jums nav liegts savai partnerei iečukstēt ausī, ka tagad viņa snieg baudījumu diviem kungiem un nav zināms, kurš būs kurā brīdī. Tātad – izmantojiet savas aktiera dotības, tēlojiet divus cilvēkus. Ja partnere neiebilst, te būtu īstais brīdis izmantot palīgrīkus, lai dubultotu izjūtas. Ja spēlīte apnīk, jūs varat mainīties lomām, lai parādītu kādas izjūtas jūs vēlaties seksa laikā.

 

Es šeit aprakstīju tikai sešus iespējamos scenārijus, bet katram jau ir savas idejas un vēlmes. Vienīgais nosacījums – rotaļai un tās noteikumiem ir jāpiekrīt abām pusēm.
 

Komentārs par rakstu: Iekrāsosim ikdienu?

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!