Ceturtdiena, 25. Jūlijs, 2024
Jēkabs, Žaklīna
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Cilvēka ķermenis kā ierocis

sestdiena, 4. februāris (2012)   

Nez kāpēc visās sarunās un runās rietumu pasaulē stāsta par cilvēka ķermeni kā ieroci, rīku, vērtību, bet tikko runa iet par seksu tā rīks ir tikai viens, nu vai divi, ja runājam par abiem dzimumiem.
Varētu padomāt, ka procesā mēs lietojam tikai tos divus ķermeņa elementus.
Es, uzskatu par labāku lietot visu ķermeni, un visus ķermeņa elementus.
Smaržu, garšu, temperatūru, matus, ausis, acis, degunu, lūpas, mēli, aukslejas, krūtis, paduses, augšdelmus, apakšdelmus, vēderu, muguru, dibenu, kājas, pirkstus.
Kā?
Nu mīļie, ja gleznošanā var sniegt instrukcijas, tad tā ir rasēšana. Kāds ir gleznojis? Un rasējis?
Tota i ono!
Tiem, kas nezin, starpība ir apmēram tāda kā starp ziedu kārtošanu vāzē un dobes ravēšanu.
Iedomājies, kā ir tad, kad viņa rokas slīd pa tavu ķermeni uz leju, un viņa mēle pavada rokas no auss pāri lūpām pa kaklu, ap krūšu galiem uz leju, pāri vēderam līdz lūpām, pāri tām un tad, pa kājas iekšpusi uz leju līdz pirkstu galiem un atpakaļ pa otru kāju uz augšu. Un tad, kā piesitot krustā, no labās rokas pirkstu galiņiem pāri abām krūtīm līdz otras rokas pirkstu galiņiem un tad kā pienaglojot ieiet tevī piespiežot pie gultas. Un tas ir tikai viens un nepilnīgs apraksts, jo tajā pat laikā kad viņa rokas tur tavu ķermeni, viņa lūpas glāsta tavu ķermeni, viņa acis kāri bauda tavu ķermeni, katrā saskatīšanās mirklī solot to, kas notiks drīz, tik drīz. Viņa ķermenis slīd pa tavu ķermeni, viņa nāsis trīsot ievelk tava ķermeņa smaržu. Tu jūti viņa sakarsušā tīrā vīrieša ķermeņa aromātu.
Jūs domājiet ka otrai pusei ir savādāk?


Pamēģināšu.


Viņa paslīd tev garām ar matiem aizskarot tavu roku un tu sajūti viņas ķermeņa smaržu. Tieši sajūti, tu pat to nesaod, bet tev jau parādās nemiers vēdera lejasdaļā. Viņa ir sieviete, kas grib. Viņas ķermenis piespiežas tev un tu to apskauj. Tu ar visu ķermeņa virsmu aptausti viņu, izjūti kā dažādās viņas ķermeņa vietās mainās tā temperatūra, kā saspringst vieni un atslābst citi muskuļi. Viņa ieskatās tev acīs un tu redzi cik tās ir tumšas un dziļas, kā divas bezdibenīgas akas, kurās gribas iegremdēties un piepildīt tās.
Tu saproti, ka viņas ķermeni klāj apvalks tāpat kā tavējo. Tas traucē un tas ir jānotrauc no sevis kā kūniņa, lai atbrīvotos un sajustu, ka dzīvo. Tavas kustības trauc nost viņas kūniņas apvalku, tavas lūpas seko katrai rokas kustībai, tavas nāsis bauda katra atklātā ķermeņa milimetra svaigo, karsto kaislo aromātu, Tu sajūti kā viņas pirkstu gali pieskaras tavām lūpām un pārņem tās savā varā. Ne jau tu skūpsti viņas pirkstus, bet viņas pirksti satver tavas lūpas un valdonīgs ķermeņa kustības vilnis rauj tās uz priekšu, vada tās uz augšu līdz plecam, kaklam, ausi, lūpām, acīm.

 

Uz leju līdz krūšu galiem, un tad trīsot, kautrīgi un reizē kārīgi vada tās zemāk un zemāk, apsverot, vai ļaut tām pavērt sevi un ielaist sevī visu, vai atturēt un gaidīt tevi ienākam tradicionāli. Viņa tevi vada, viņa zina ko grib un zina ko gribi tu. Viņa zina, ka dos tev to, ko tu gribi, un tu zini, ka tā būs. Viņa gaida, ka tu arī viņai dosi pretīm un ir gatava tevi par to apbalvot papildus. Karstums plūst no viņas ķermeņa un apdedzina tavas lūpas. Viņas rokas glāsta tavu galvu, patiesībā tu saproti, ka viņa cenšas pārņemt varu pār tevi, bet tas vienalga ir patīkami – spēlēties ar varu seksa laikā. Tā ir vienīgā spēle cilvēka dzīvē, kur no varas pārmaiņām gūsti patiesu baudu un esi tikai ieguvējs. Viņa satver tevi stingrāk un rauj tavu seju tuvāk savējai. Viņas skatiens pārtver tavējo un velk sevī iekšā. Tu iekrīti viņas acīs piepildot tās un iegūsti viņu. Jūsu ķermeņi, prāti un vēlmes saplūst.

 

Tu jūti viņas ķermeņa iekšējos karstos un slapjos izliekumus, kuriem tev jāpiekļaujas, kuri tev piekļaujas, aptver tevi un rauj līdzi kaislīgā ritmā. Tikmēr jūsu savienotais ķermenis izbauda savas jaunās iespējas, izpēta sevi, kārdina sevi un iekārtojas ērtāk. Ja tas reiz ir savienojies, tad pat atvienošana uz laiku neko nemaina. Un viņa pārmet kāju pār taviem pleciem un ir ar muguru pret tevi. Tu valdi un viņa tevi vada. Tu vari satvert viņas gurnus līdz sāpēm pirkstos un triekties viņā, vai slidināt pirkstus pār muguru un krūšu galiem, kairināt viņas klitoru un šūpot viņu. Un tad satvert viņu un uzraut sev virsū, lai viņas krūšu gali vibrētu pie pašām tavām lūpām, viņas mati kristu ap tavu galvu kā aizkari un smacētu tevi. Sievietes matu garums nu nav svarīgs, tie vienalga krīt pār tevi un tu raujies uz augšu un viņa ceļ tevi, ceļ un tad krīt pār tevu, bet tu turpini celties un lidot.
Viņa ir noslīgusi pār tevi un viņas ķermeņa sula ir ap tevi, viņas acis ir karstas un trakas un piepildītas. Un tu saproti, ka vari vēl un vēl, jo šīs acis sauc tevi tālāk sauc uz jaunu lidojumu.
 

Komentārs par rakstu: Cilvēka ķermenis kā ierocis

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!